سونی در پی معرفی اکسپریا X کامپکت

0

سونی در پی معرفی اکسپریا X کامپکت

سونی در سال های گذشته و با عرضه گوشی های سری Z نشان داده بود تمایلی به استفاده از روش های تولید مشابه اپل ندارد و ترجیح می دهد همانند دیگر شرکت بزرگ بازار یعنی سامسونگ، گوشی های متعددی در خط تولید داشته باشد. با وجود اینکه از همان ابتدا نیز پیش بینی می شد که توانایی تولید سونی به مراتب کمتر از سامسونگ باشد، اما خانواده گوشی های سری X بسیار محدود بودند و در ابتدا تنها با 3 گوشی کار خود را آغاز کردند.

پس از انتظار تصاویری مبنی بر تلاش سونی برای معرفی یک پرچم دار در نمایشگاه IFA از سری X، حالا تصاویر دیگری نیز منتشر شده اند که نشان دهنده اضافه شدن یک عضو جدید به این خانواده از تلفن های هوشمند ژاپنی خواهد بود. اکسپریا X کامپکت دستگاهی است که اولین تصاویر آن توسط حساب کاربری توییتری evleaks@ منتشر شده و می توان به قطعی بودن آن اطمینان داشت. پیش از این گوشی هایی که با پسوند Compact توسط سونی معرفی می شدند همگی ضعیف ترین عضو خانواده خود به شمار می رفته اند. به همین دلیل پیش بینی می شود X Compact نیز از همین روند پیروی کند. هنوز اطلاعات بیشتری درباره مشخصات فنی این دستگاه منتشر نشده اما احتمالا IFA 2016 مکان مناسبی برای رونمایی از آن خواهد بود.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید