سونی موبایل اعلام کرد: نام تمام گوشی‌های اکسپریا که به اندروید ۷ (نوقا) آپدیت می‌شوند

0

گوگل چندی پیش به‌صورت رسمی اندروید ۷ یا نوقا را معرفی نمود و حال بسیاری از کاربران در تکاپو هستند تا ببینید که گوشی محبوب‌شان این نسخه از اندروید را دریافت می‌کند یا خیر. به همین خاطر سونی موبایل بیانیه‌ای را صادر کرده و نام تمام گوشی‌هایی که این آپدیت را دریافت می‌کنند، اعلام نموده است. در ادامه این متن را با هم مرور می‌کنیم.

همان‌طور که احتمالا دیده‌اید، Google سیستم عامل Android نسخه ۷، Nougat را منتشر کرده است. ما با سؤالات زیادی درباره برنامه به‌روز‌رسانی دستگاه‌هایمان مواجه شده‌ایم که در اینجا به آن‌ها پاسخ می‌دهیم.

به‌روزرسانی Android نسخه ۷،‏ Nougat برای دستگاه‌های Xperia Z3+‎‏،‏ Xperia Z4 Tablet‏، Xperia Z5‏، Xperia Z5 Compact‏، Xperia Z5 Premium‏، Xperia X‏، Xperia XA‏، Xperia XA Ultra و Xperia X Performance در دسترس خواهد بود.

ما برای آوردن این به‌روزرسانی به حداکثر تعداد ممکن دستگاه‌هایمان و در سریع‌ترین زمان ممکن، سخت کوشیده‌ایم و از قابلیت‌ها و عملکردهای Sony و بهبودهایی که در تجربه کاربری داده‌ایم، بسیار هیجان‌زده‌ایم و به‌زودی اطلاعات بیشتری در این زمینه به اشتراک خواهیم گذاشت. پس برای تازه‌ترین خبرها، زمان‌بندی انتشار و قابلیت‌ها، وبلاگ ما و ‎@SonyMobileNews را دنبال کنید.

باید بخوانید:  با سونی Xperia Z بیشتر آشنا شوید


گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید