سونی کنسول PlayStation 4 Pro را با پشتیبانی از وضوح 4K معرفی کرد+عکس

0

به گزارش گروه مجازی خبرگزاری میزان به نقل از فارنت، در جریان رویداد پلی‌استیشن در نیویورک،  شرکت سونی بالاخره کنترل شایعات و اطلاعات درز کرده را به دست گرفت و با تایید وجود یک کنسول پلی‌استیشن 4 قوی‌تر، رسما از پلی‌استیشن پرو رونمایی کرد.

این کنسول 20 آبان ماه و با قیمت 399 دلار عرضه خواهد شد!

«مارک سرنی» معمار پلی‌استیشن 4 دقایقی سن را به دست گرفت و در مورد امکانات و ویژگی‌های پلی‌استیشن پرو توضیحاتی ارائه داد. این کنسول دارای قابلیت استریم HDR و پردازی تصاویر 4K خواهد بود و یک پردازنده‌ی قدرتمندتر دارد تا از پس اجرای بازی‌ها در وضوح تصویر فول‌اچ‌دی با نرخ فریم 60 قاب بر ثانیه برآید.

در همین حین، بازی‌هایی از جمله «واچ‌داگز 2»، «برای افتخار» و «خیزش مقبره نورد» در وضوح تصویر 4K به نمایش در آمدند. سرنی همچنین با نمایش تصاویری توضیحاتی در مورد تفاوت بازی‌هایی که با کنسول اولیه و بر روی نمایشگر غیر HDR اجرا می‌شوند و بازی‌هایی که با کنسول جدید و بر روی نمایشگر با قابلیت HDR اجرا می‌شوند ارائه داد.

با این وجود، شما نباید نگرانی خاصی داشته باشید چون حتی اگر نمایشگر شما از HDR هم پشتیبانی نمی‌کند، پلی‌استیشن پرو همچنان یک قدم بلندِ رو به جلو محسوب می‌شود و کیفیت بازی‌ها خیره‌کننده خواهد بود.

تعدادی از بازی‌های پلی‌استیشن قرار است با پلی‌استیشن پرو هماهنگ سازی شده و افزونه‌ای برای این کار عرضه کنند، بنابراین نیازی نیست که با خرید دستگاه جدید، اقدام به خرید مجدد بازی‌هایی کنید که از قبل خریداری کرده‌اید.

سونی کنسول PlayStation 4 Pro را با پشتیبانی از وضوح 4K معرفی کرد

انتهای پیام/

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید