سکوت در برابر پرچمدار قدرتمند چینی (iGame Z370 Vulcan X)

0

سکوت در برابر پرچمدار قدرتمند چینی (iGame Z370 Vulcan X)

شرکت چینی Colorful که از دو سال گذشته تا کنون تولید سخت افزارهای خود را از بازار چین به آسیای شرقی و حتی اروپا نیز گسترش داده است، نخستین مادربرد مبتنی بر تراشه Z370 را معرفی کرده است؛ مادربرد Colorful iGame Z370 Vulcan X پرچمدار مدل های Mainstream در این شرکت است که میزبان پردازنده های نسل هشتم اینتل خواهد بود. این مادربرد به فناوری GamerVoice 2.0 مسلط گشته و اینبار با LED های بیشتر تجهیز شده است. دیودهای به کار رفته در آن، قادر خواهند بود تا با سیستم دما و حرارت نیز سازگار گشته و نورهای خود را تغییر دهند.

مادربرد iGame Z370 Vulcan X مجهز به سه اسلات PCI-Express 3.0 x16 بوده و از آرایش Crossfire نیز پشتیبانی خواهد کرد. دو اسلات M.2 با پشتیبانی از حافظه های Optane نیز برای آن در نظر گرفته شده است. هر دو سالید به پهنای باند 32 گیگابیت در ثانیه دسترسی خواهند داشت. در بحث نمای ظاهری، می دانیم که کالرفول برندی است که در تولید مدل های عجیب خصوصا در زمینه کارت گرافیک شهره است؛ با این وجود مادربرد iGame Z370 Vulcan X با ظاهری شیک و قدرتمند شما را به یاد پرچمداران تایوانی خواهد انداخت!

در زمینه تحویل انرژی، این مادربرد به فناوری (IPP (iGame Pure Power مجهز شده است که در کنار سامانه تغذیه 14 فاز VRM چیزی برای اورکلاک کم نخواهد گذاشت. خازن های Sanyo Tantalum در کنار فناوری IPP موجب کاهش حرارت، ثبات عملکرد و کاهش اضافه بار در حین کاربردهای سنگین خواهند شد. بخش صوتی این مادربرد بی شباهت به یک کارت صدای مجزا نبوده و می تواند از هدفون هایی با مقاومت 600 اهم پشتیبانی نماید. خازن های NICHICON، پوشش ضد نویز، نسبت سیگنال به نویز 120 دسی بل، استفاده از دیودهای سازگار با خروجی صدا برای زیبایی بیشتر و آمپلی فایر با قابلیت تنظیم توسط کاربر نیز از جمله موارد قابل اشاره در بخش صوتی مادربرد iGame Z370 Vulcan X است. این مادربرد به یک نمایشگر دیجیتالی مجهز است که در تمامی محصولات سری وولکان شاهد آن هستیم؛ نمایش دما، وضعیت برخی از سخت افزار ها، ولتاژ، کدهای خطا و… از جمله کاربردهای آن به شمار می روند.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید