سیتروئن C6؛ خودروی لوکس فرانسوی همراه با سایپا در ایران (به همراه قیمت)

0

سیتروئن یکی از سازندگان به نام فرانسوی است که در کشور ما بیشتر از همه با زانتیا و در روزگاران دورتر با ژیان شناخته می‌شد. اما این کمپانی فرانسوی امروز محصولات متنوعی در سبد فروشش دارد که C6 یکی از برترین آن‌هاست.

پس از آنکه خودروی متوسط C4L‌ را برای شما معرفی کردیم، حال نوبت به این ماشین رسیده که قرار است توسط سایپا وارد کشور شده و به خریداران عرضه گردد.

اگر در خیابان باشید و یک C6 ببینید، به طور حتم مجذوب آن خواهید شد. ظاهر این ماشین ممکن است شما را به یاد محصولات آمریکایی همچون شورولت بیاندازد، ساختاری عضلانی و در عین حال شیک، که هماهنگی بسیار خوبی بین جلو و عقب خودرو برقرار است، شما را به سرعت طرفدارش می‌کند.

C6-5

وقتی وارد کابین C6 می‌شوید، شاید این میزان از شیفتگی تا مرز جنون هم پیش برود! به‌خصوص وقتی امکانات فوق‌العاده که حتی برای سرنشینان عقب هم در سطح اعلایی قرار دارد خودنمایی می‌کند، ما ایرانیان آپشن دوست را بیش از پیش به یک هوادار C6 بدل خواهد نمود.

C6-3

سقف پانورامیک که از دو سان‌روف مجزا بهره می‌گیرد به همراه کنسول اختصاصی که بین دو سرنشین عقب باز می‌شود، تنها بخشی از ده‌ها آپشنی است که امید داریم تا سایپا بدون دستکاری خاصی، آن را به مشتری نهایی نیز عرضه کند.

C6-4

البته وقتی قصد آشنایی با موتور ماشین را پیدا می‌کنیم، کمی اوضاع از آن شیک بودنش فاصله گرفته و سریعا بایستی ذهن‌تان را از یک خودروی ۶ سیلندر با حجم موتور ۳ لیتر و قدرت بالای ۳۰۰ اسب بخار تهی کنید،‌ چرا که دقیقا از همان موتوری بر روی این ماشین استفاده شده که محصول رده‌پایین‌تری چون C4L نیز از آن بهره می‌گیرد و آن چیزی نیست به‌جز یک نمونه ۱.۶ لیتری توربو که ماکسیمم توانش به ۱۶۵ اسب بخار می‌رسد. نمونه‌ای که با توجه به ظاهر و امکانات C6‌ بیش از حد معمولی به‌نظر رسیده و شاید شما را کمی دچار تردید سازد.

C6-6

در هر صورت سیتروئن C6 قرار است تا توسط سایپا در بازار کشورمان عرضه شود و بایستی منتظر ماند که چه کسانی حاضر هستند تا ۲۲۰ میلیون تومان (حدود قیمت C6) را برای این محصول لوکس اما نه چندان قدرتمند پرداخت کنند.

C6-1

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید