سیستم عامل و رابط کاربری تاچ‌ویز، 8 گیگابایت از فضای داخلی گلکسی S7 را اشغال کرد‌ه‌اند!

0

سامسونگ همیشه سابقه پرکردن پرچمداران خود با تعداد بسیار زیادی اپ و امکانات اضافه را دارد، اما گلکسی S7 و گلکسی S7 Edge، وارد مرحله تازه‌ای شده‌اند و بیش از 8 گیگابایت فضا را به برنامه‌ها و نرم‌افزارهای اضافی داده‌اند.

گلکسی اس7 و اس7 اج، بیش از 8 گیگ فضا می‌گیرندبرطبق گفته‌های Droid life اندروید مارشمالو، پوسته تاچ‌ویز و تعداد دیگری از خدمات اضافه سامسونگ، بیشتر از 8 گیگابایت فضا را اشغال کرده‌اند و یعنی شما فقط 26 گیگابایت از فضای ذخیره سازی گوشی‌تان را در اختیار دارید!

شما می‌توانید یک کارت حافظه SD (پشتیبانی تا بیش از 200 گیگابایت) به گوشی خود اضافه کنید ولی ویژگی ذخیره‌سازی Adoptable اندروید مارشمالو برای گوشی‌های گلکسی S7 و گلکسی S7 Edge در دسترس نیست.

این گفته به این معناست که شما نمی‌توانید از کارت حافظه به عنوان حافظه داخلی خود استفاده کنید، به همین دلیل ممکن است دسترسی به برنامه‌ها و فایل‌های رسانه‌ای کندتر از حد معمول شود.

نرم‌افزار گلکسی S6،در حدود 6.5 و نرم‌افزار گلکسی S6 Edge Plus، کمی بیشتر یعنی 6.8 گیگابایت از فضای داخلی گوشی را در اختیار گرفته‌اند. با این تفاوت که برنامه‌های از پیش نصب‌شده برروی گلکسی S7 و گلکسی S7 Edge، می‌توانند به کارت حافظه میکرو SD انتقال یابند. Droid life فهمید بعد از انتقال اپ‌ها به کارت SD، می‌توانید آن‌ها را از روی کارت حذف کنید. در نتیجه دیگر این اپ‌ها در گوشی شما وجود نخواهند داشت. بنظر می‌رسد تنها راه پاک‌کردن اپ‌های از پیش نصب شده نیز همین باشد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید