سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Hitman اعلام شد

0

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Hitman اعلام شد

یکی از نزدیک ترین گزینه های پیش رو در دنیای بازی های کامپیوتری برای علاقمندان به سبک مخفی کاری نسخه ی جدید سری هیتمن خواهد بود که با نام مختصر و بدون پسوند و پیشوند Hitman شناخته می شود. نکته ی جالبی که در رابطه با بازی Hitman می توان به آن اشاره کرد این است که تایید خبر ساخته شدن این بازی پیش از آغاز نمایشگاه E3 سال گذشته در ابتدا همه را غافلگیر و هیجان زده کرد. اما علاقه مندان سری بازی های هیتمن هر چقدر که در طول زمان پیش آمدند رفته رفته نا امید و نا امید تر شدند. چرا که در ابتدا خبر به تاخیر افتادن تاریخ انتشار این بازی از انتهای سال 2015 میلادی به نخستین ماه های سال 2016 میلادی چشم انتظاران این بازی را اندکی مکدر ساخت و پس از آن هم خبر عرضه شدن این اثر به شکل کاملاً سریالی (نظیر عناوین شرکت Telltale) علاقمندان بازی Hitman را در بهت و حیرت فرو برد. با این حال احتمالاً عده ای از هواداران سر سخت و پر و پا قرص سری بازی های هیتمن هنوز هم چشم انتظار ملاقات با نسخه ی جدید این سری هستند و مسلماً بخش قابل توجهی از آن ها را دوست داران نسخه ی PC این بازی تشکیل می دهند. بی شک هیچ خبری برای دوست داران نسخه ی PC بازی Hitman هیجان انگیز تر از خبر مشخص شدن سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی نیست. موضوعی که اکنون کاملاً مشخص به نظر می رسد و برای دانستن آن تنها کافی است که در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید.

 ساعاتی قبل ناشر بازی Hitman یعنی شرکت اسکویر انیکس به شکل رسمی مشخصات سخت افزاری مورد نیاز برای اجرای این بازی بر روی پلتفرم PC را روشن ساخت. مشخصاتی که می توانید در بخش انتهایی متن آن ها را از نظر بگذرانید. البته در کنار مشخص شدن سیستم سخت افزاری مورد نیاز برای اجرای بازی Hitman بر روی پلتفرم PC ، لیست کامل محتوا های ارائه شده برای پیش خرید کنندگان بازی Hitman از طریق شبکه ی استیم نیز به طور کامل مشخص گردیده است. لیستی که برای صرفه جویی در وقت خود می توانید کلیه ی موارد موجود در آن را در تصویر زیر مشاهده نمایید.

 hitman

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Hitman بر روی پلتفرم PC :

 

  • سیستم عامل : Windows 7 – 64 bit Version
  • پردازنده : Intel CPU Core i5-2500K 3.3 GHz – AMD CPU Phenom II X4 940
  • کارت گرافیک : NVIDIA GeForce GTX 660 – Radeon HD 7870
  • حافظه ی رم : 8 گیگا بایت
  • نسخه ی دایرکت اکس : Direct X Version 11

 

سیستم پیشنهادی برای اجرای بازی Hitman بر روی پلتفرم PC :

 

  • سیستم عامل : Windows 7 – 64 bit Version ; Windows 8 or 8.1 – 64 bit Version ; Windows 10 – 64 bit Version
  • پردازنده : Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz – AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
  • کارت گرافیک : Nvidia GPU GeForce GTX 770 – AMD GPU Radeon R9 290
  • حافظه ی رم : 8 گیگا بایت
  • نسخه ی دایرکت اکس : Direct X Version 11  

 

گفتنی است که بازی Hitman در تاریخ یازدهم ماه مارس سال جاری برای سه پلتفرم PC ، PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد. ضمن این که در نسخه ی ابتدایی این بازی تنها مرحله ی پیش در آمد و مرحله ی مربوط به شوی لباس در شهر پاریس وجود خواهد داشت و مراحل بعدی این بازی به شکل ماهیانه و به صورت جدا گانه عرضه خواهد شد.

 

google

facebook

insta

twitter

telegram

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید