سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Killer Instinct اعلام شد

0

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Killer Instinct اعلام شد

احتمالاً بسیاری از علاقه مندان بازی های سبک مبارزه ای بر روی پلتفرم PC هم اکنون مشغول سر و کله زدن با عناوینی نظیر Mortal Kombat X و Guilty Gear Xrd بر روی کامپیوتر های خانگی خود هستند. بازی هایی که هر کدام از آن ها شاخصه های منحصر به فردی را برای جلب نظر هواداران سبک مبارزه ای در دل خود جای داده اند و به موجب برخورداری از آن ها تجربه ای هیجان انگیز را در اختیار مخاطبان شان قرار می دهند. با این حال خبر خوب برای این دسته از گیمر ها این است که آن ها به زودی انتخاب تازه ای بر روی پلتفرم PC در سبک مبارزه ای خواهند داشت. انتخابی به نام Killer Instinct که تا پیش از این امکان تجربه ی آن تنها در اختیار دارندگان کنسول اکس باکس وان قرار داده شده بود. به این ترتیب آن دسته از علاقه مندان این بازی بر روی پلتفرم PC که تا پیش از این به دلیل عدم بهره مندی از کنسول اکس باکس وان قادر به تجربه ی اثر محبوب خود نبودند اکنون باید به دنبال یافتن پاسخ این پرسش باشند که آیا بازی Killer Instinct بر روی سیستم های کامپیوتری شان اجرا خواهد شد یا این که در روز های نزدیک به تعطیلات نوروز علاوه بر خانه تکانی منازل خود باید به فکر خانه تکانی در سیستم های کامپیوتری شان هم باشند.

 

 

به تازگی ناشر بازی Killer Instinct یعنی شرکت مایکرو سافت به اعلام مشخصات سخت افزاری مورد نیاز برای اجرای بازی Killer Instinct بر روی پلتفرم PC پرداخته است. مشخصاتی که حداقل سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی برای اجرای این بازی بر روی پلتفرم PC را در بر می گیرد. در عین حال به موجب اعلام اخیر ناشر این بازی یعنی شرکت مایکرو سافت تاریخ دقیق انتشار این اثر بر روی کامپیوتر های خانگی مبتنی بر ویندوز 10 نیز اکنون کاملاً مشخص به نظر می رسد. پس ابتدا به اتفاق یکدیگر نگاهی به مشخصات سخت افزاری مورد نیاز برای اجرای بازی Killer Instinct بر روی پلتفرم PC می اندازیم و پس از آن توضیحاتی را در رابطه با این اثر و تاریخ انتشار آن از نظر می گذرانیم.

 

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Killer Instinct بر روی پلتفرم PC :

  •  سیستم عامل : Windows 10 64 – bit Version
  • پردازنده : Intel Core i5 – 750 2.67 GHz / AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz
  • کارت گرافیک : NVIDIA GeForce GTX 480 / AMD Radeon HD 5850
  • حافظه ی رم : 4 گیگا بایت
  • نسخه ی دایرکت اکس : Direct X Version 11

 

سیستم پیشنهادی برای اجرای بازی Killer Instinct بر روی پلتفرم PC :

  •  سیستم عامل : Windows 10 64 – bit Version
  • پردازنده : Intel Core i5 – 4670K 3.4GHz / AMD FX – 4300 3.8 GHz
  • کارت گرافیک : NVIDIA GeForce GTX 670 / AMD Radeon HD 7950  
  • حافظه ی رم : 8 گیگا بایت  
  • نسخه ی دایرکت اکس : Direct X Version 11

 killer-instinct

از آن جایی که بازی Killer Instinct به طور اختصاصی بر روی فروشگاه ویندوز 10 عرضه خواهد شد اجرای آن نیز منوط به بهره مندی سیستم های کامپیوتری کاربران از سیستم عامل ویندوز 10 خواهد بود. گفتنی است که بازی Killer Instinct سومین نسخه از مجموعه بازی های مبارزه ای Killer Instinct به شمار می رود که در واقع می توان آن را نسخه ای ریبوت شده از این سری مبارزه ای قلمداد کرد (البته به دلیل فاصله ی فراوانی که میان انتشار این نسخه و نسخه ی پیشین از مجموعه بازی های Killer Instinct وجود داشت سازندگان این اثر چاره ای جز تولید نسخه ی ریبوت شده نداشتند). بازی Killer Instinct به شکل انحصاری و در ابتدای نسل هشتم بازی های کامپیوتری در قامت یک بازی F2P بر روی کنسول اکس باکس وان منتشر شد تا در آمد اصلی این بازی از راه فروش محتوا های گوناگون و ارائه شدن ساختار اصلی گیم پلی آن به شکل تدریجی و در قالب فصل های متمادی تامین گردد. ظرف دو سال گذشته علاقه مندان بازی Killer Instinct شاهد انتشار دو فصل نخست از این بازی بودند و در آستانه ی انتشار فصل جدید این اثر در سال جاری میلادی شرکت مایکرو سافت این مژده را به هواداران بازی Killer Instinct بر روی پلتفرم PC داد که در کنار دارندگان کنسول اکس باکس وان آن ها نیز قادر به تجربه ی فصل سوم از بازی Killer Instinct خواهند بود. در واقع انتشار فصل به فصل بازی Killer Instinct موجب شده است تا تمامی مبارزان حاضر در این بازی از همان ابتدا در اختیار علاقه مندان این اثر مبارزه ای قرار نداشته باشد و در عوض با آغاز شدن هر فصل تازه ای از این بازی تعدادی از مبارزان جدید به همراه محتوا های جانبی اضافه در اختیار هواداران بازی Killer Instinct قرار گیرد. با این حال شرکت مایکرو سافت به تایید این نکته پرداخته است که آن دسته از علاقه مندان بازی Killer Instinct که تا پیش از این نسبت به خرید محتوا های اضافه از این بازی بر روی کنسول اکس باکس وان اقدام کرده اند هیچ نیازی به خرید مجدد موارد مذکور نخواهند داشت و در عوض این محتوا های اختصاصی به شکل کاملاً رایگان بر روی فروشگاه اختصاصی ویندوز 10 در اختیار شان قرار خواهد گرفت. گفتنی است که نسخه ی اختصاصی پلتفرم PC از بازی Killer Instinct در کنار فصل سوم از نسخه ی کنسول اکس باکس وان این اثر در تاریخ 29 ماه مارس جاری (حدود یک ماه دیگر) در اختیار علاقه مندان سبک مبارزه ای قرار خواهد گرفت.

 

google

facebook

insta

twitter

telegram

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید