سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی No Man's Sky اعلام شد

0

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی No Man's Sky اعلام شد

بازی No Man’s Sky اثری جاه طلبانه با ویژگی های نوین در بخش گیم پلی است که پیش از این قرار بود به عنوان اثری انحصاری بر روی کنسول پلی استیشن 4 منتشر شود. اما از همان ابتدای تایید خبر ساخته شدن این بازی زمزمه های قدرتمندی از گوشه و کنار به گوش می رسید مبنی بر این که بازی No Man’s Sky پس از انتشار بر روی پلتفرم مقصد خود یعنی کنسول PS4 بر روی کامپیوتر های خانگی نیز عرضه خواهد شد. امری که مدت ها قبل شاهد تایید شدن آن توسط سازندگان این بازی یعنی اعضای استودیو Hello Games بودیم و به موجب تایید آن ها مشخص گردید که بازی No Man’s Sky به شکل هم زمان بر روی دو پلتفرم PC و PS4 منتشر خواهد شد. همان گونه که روز گذشته نیز به اطلاع شما رسانده بودیم بالاخره اعضای استودیو Hello Games تاریخ و زمان انتشار این بازی بر روی پلتفرم های مقصد آن را (به همراه قیمت بازی No Man’s Sky) اعلام کردند. حال نوبت به این رسیده است تا علاقه مندان بازی No Man’s Sky بر روی پلتفرم PC از این نکته با خبر شوند که برای اجرای این اثر بر روی سیستم های کامپیوتری خود نیاز به چه مشخصات سخت افزاری خاصی خواهند داشت.

 

 

پس از اعلام قیمت و تاریخ انتشار بازی No Man’s Sky شاهد اعلام مشخصات سخت افزاری مورد نیاز برای اجرای این بازی بر روی پلتفرم PC توسط سازندگان آن هستیم. مشخصاتی که می توانید در ادامه ی متن آن ها را از نظر بگذرانید. البته لازم به ذکر است که در حال حاضر تنها حداقل مشخصات سخت افزاری مورد نیاز برای اجرای بازی No Man’s Sky بر روی کامپیوتر های خانگی اعلام شده و هنوز هیچ اشاره ای به سیستم پیشنهادی برای اجرای این بازی بر روی پلتفرم PC صورت نگرفته است.

 

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی No Man’s Sky بر روی پلتفرم PC :

  • سیستم عامل : Windows 7
  • پردازنده : Intel Core i3
  • کارت گرافیک : nVidia GTX 480
  • حافظه ی رم : 8 گیگا بایت
  • فضای مورد نیاز برای نصب : 10 گیگا بایت

 

همان گونه که مشاهده می شود با توجه به حداقل مشخصات سخت افزاری اعلام شده برای اجرای بازی No Man’s Sky بر روی پلتفرم PC و همچنین با توجه به مواردی نظیر سبک این بازی و گروه سازنده ی آن (که در کل یک تیم مستقل محسوب می شوند و انتشار این بازی را هم خود بر عهده دارند) می توان انتظار کیفیت قابل قبولی را در بخش فنی این بازی داشت و به احتمال فراوان حتی آن دسته از افرادی که به گرافیک فنی بازی های کامپیوتری بیش از هر نکته ی دیگری اهمیت می دهند هم می توانند از ساختار تکنیکی بازی No Man’s Sky کم و بیش راضی باشند.

no-mans-sky

البته سازندگان بازی No Man’s Sky علاوه بر مشخص کردن قیمت 60 دلاری این اثر، تاریخ انتشار آن و همچنین حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی بر روی پلتفرم PC ، به تازگی از نسخه های ویژه ی بازی No Man’s Sky نیز پرده برداری کرده اند. نسخه هایی که فرآیند پیش فروش آن ها از هم اکنون آغاز شده است و علاقه مندان می توانند نسبت به تهیه ی آن ها اقدام نمایند. در واقع بازی No Man’s Sky بر روی هر دو پلتفرم مقصد خود علاوه بر نسخه های عادی و معمولی این بازی (که تنها شامل نسخه ی فیزیکی یا دیجیتال بازی No Man’s Sky خواهند بود) از نسخه های ویژه ای نیز بهره می برد که هر کدام از آن ها محتوا های متفاوتی را در دل خود جای داده اند. به عبارت بهتر علاقه مندان به تهیه کردن نسخه ی ویژه از بازی No Man’s Sky بر روی پلتفرم PS4 علاوه بر این بازی قادر به بهره گیری از موارد اضافه ای نظیر یک تم پویا برای کنسول PS4 ، یک کتاب 48 صفحه ای که شامل مدل های به کار رفته در بازی No Man’s Sky است ، یک جلد داستان مصور که بر مبنای دنیای منحصر به فرد بازی No Man’s Sky خلق شده است و همچنین Starter Kit این بازی خواهند بود. از سوی دیگر علاقه مندان بازی No Man’s Sky بر روی پلتفرم PC نیز می توانند از نسخه ی ویژه ی منحصر به خود بهره مند شوند. نسخه ای که با نام Explorer’s Edition شناخته می شود و علاقه مندان به تهیه ی آن می توانند این نسخه از بازی No Man’s Sky را از طریق فروشگاه های آنلاین معتبری نظیر استیم ، GOGیا فروشگاه آنلاین Humble تهیه نمایند. اگر چه در نسخه ی ویژه ی پلتفرم PC از بازی No Man’s Sky هیچ خبری از کتاب مصور یا کتاب هنری مربوط به این بازی نیست، اما در عوض خریداران این نسخه از بازی No Man’s Sky می توانند یک ماکت جالب از سفینه ای که در درون این بازی مهم ترین و تنها وسیله ی نقلیه ی گیمر ها برای گردش در دل کهکشان بی انتهای به تصویر کشیده شده در این بازی محسوب می شود را در اختیار داشته باشند. البته نسخه ی Explorer’s Edition از بازی No Man’s Sky در تعداد محدودی برای پیش فروش عرضه می شود (بر اساس اعلام سازندگان بازی No Man’s Sky چیزی در حدود ده هزار نسخه) و از این رو علاقه مندان به تهیه کردن این نسخه ی ویژه از بازی No Man’s Sky برای پلتفرم PC باید هر چه زود تر نسبت به پیش خرید آن اقدام نمایند. البته گفتنی است که این نسخه از بازی تنها شامل بازی No Man’s Sky به شکل کد دانلود دیجیتال خواهد بود و نسخه ای فیزیکی از این بازی را در بر نخواهد گرفت. در پایان بد نیست یک بار دیگر هم به تاریخ انتشار این بازی اشاره ای داشته باشیم. گفتنی است که بازی No Man’s Sky در تاریخ 21 ژوییه سال جاری برای دو پلتفرم PC و PS4 منتشر خواهد شد.   

 

google

facebook

insta

twitter

telegram

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید