سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی World of Warcraft: Legion اعلام شد

0

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی World of Warcraft: Legion اعلام شد

بازی World of Warcraft اکنون چیزی بیش از یک دهه است که هواداران بازی های کلان چند نفره ی آنلاین را به خود مشغول ساخته است و همچنان با همان صلابت و قدرت سابق کار خود را ادامه می دهد. در این میان آن چه گیم پلی بازی World of Warcraft را پس از گذشت این همه سال همچنان در نزد علاقه مندان این اثر تازه و جذاب نگاه داشته است انتشار بسته های الحاقی مختلف و متنوع برای این بازی است که هر کدام از آن ها تغییرات قابل توجه داستانی و محتوایی را به این بازی اضافه می کنند و هر چند سال یک بار شاهد تولید و عرضه ی آن ها برای این بازی هستیم. بی شک طرفداران پر و پا قرص بازی World of Warcraft (که در کشور ما هم تعدادشان آن چنان کم نیست) هم اکنون در انتظار انتشار جدید ترین بسته ی الحاقی این بازی به سر می برند که با نام Legion شناخته می شود و همانند ملحقات پیشین این بازی قرار است تغییرات متنوعی را به ساختار بازی World of Warcraft بیافزاید. اگر چه تا هنگام ملاقات با نسخه ی Legion هنوز زمان قابل توجهی باقی مانده است، اما اعضای شرکت Blizzard به تازگی به اعلام مشخصات سخت افزاری مورد نیاز برای این بسته ی الحاقی تازه (که در عرف عناوین کلان آنلاین خود حکم یک بازی جدید را دارد) پرداخته اند تا چشم انتظاران این بازی در طول زمان باقی مانده تا انتشار این اثر بتوانند در صورت نیاز دستی به سر و روی سیستم های کامپیوتری خود بکشند.

 

 

به نظر می رسد که امروز روز اعلام مشخصات سخت افزاری مورد نیاز برای بسیاری از بازی های مورد انتظار پلتفرم PC باشد! بنا بر این ابتدا مشخصات سخت افزاری مورد نیاز برای اجرای بازی World of Warcraft: Legion را به اتفاق یکدیگر از نظر می گذرانیم و پس از آن برای آنانی که علاقه مند هستند تا کمی بیشتر با محتوای این بازی آشنا شوند، توضیحات مختصری را ارائه خواهیم کرد. البته باید به این نکته هم اشاره کرد که شرکت Blizzard در کنار مشخصات سخت افزاری مورد نیاز برای اجرای بازی World of Warcraft Legion بر روی سیستم های کامپیوتری مبتنی بر ویندوز، به ارائه ی مشخصات سخت افزاری مورد نیاز برای اجرای این بازی بر روی کامپیوتر های مک نیز پرداخته است که می توانید تمامی این موارد را در ادامه ی متن از نظر بگذرانید.

 

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی World of Warcraft Legion بر روی سیستم های مبتنی بر ویندوز:

 • سیستم عامل : Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 with latest service pack
 • پردازنده : Intel Core 2 Duo E8500 or AMD Phenom II X3 720
 • کارت گرافیک : NVIDIA GeForce GT 440 or AMD Radeon HD 5670 or Intel HD Graphics 5000
 • حافظه ی رم : 2 گیگا بایت
 • فضای مورد نیاز برای نصب : 45 گیگا بایت

 

سیستم پیشنهادی برای اجرای بازی World of Warcraft Legion بر روی سیستم های مبتنی بر ویندوز:

 •  سیستم عامل : Windows 10 64-bit with latest service pack
 • پردازنده : Intel Core i5 – 3330 or AMD FX – 6300 or better
 • کارت گرافیک : NVIDIA GeForce GTX 750 Ti or AMD Radeon R7 260X or better
 • حافظه ی رم : 4 گیگا بایت
 • فضای مورد نیاز برای نصب : 45 گیگا بایت

 

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی World of Warcraft Legion بر روی سیستم های مبتنی بر مک:

 •  سیستم عامل : OS X 10.10 latest version
 • پردازنده : Intel Core i5 – 750
 • کارت گرافیک : NVIDIA GeForce GT 640M or ATI Radeon HD 4850 or Intel HD Graphics 5000
 • حافظه ی رم : 4 گیگا بایت
 • فضای مورد نیاز برای نصب : 45 گیگا بایت

    

سیستم پیشنهادی برای اجرای بازی World of Warcraft Legion بر روی سیستم های مبتنی بر مک:

 •  سیستم عامل : OS X 10.11 latest version
 • پردازنده : Intel Core i5 – 4670 or better
 • کارت گرافیک : NVIDIA GeForce GT 775M or AMD Radeon R9 M290X or better
 • حافظه ی رم : 8 گیگا بایت
 • فضای مورد نیاز برای نصب : 45 گیگا بایت

 

در واقع علاقه مندان بازی World of Warcraft Legion برای اجرای این بازی به مشخصات نسبتاً قدرتمند تری نسبت به بسته ی پیشین الحاقی بازی World of Warcraft یعنی Warlords of Draenor نیاز خواهد داشت. بنا بر این آن دسته از علاقمندان این بازی که نسخه ی پیشین را به زحمت بر روی سیستم های کامپیوتری خود اجرا می کردند، قطعاً برای اجرای خالی از اشکال بازی World of Warcraft Legion نیاز به ارتقای اجزای سخت افزاری کامپیوتر را خود خواهند داشت.

 wow-legion

نسخه ی Legion در واقع ششمین بسته ی الحاقی از بازی World of Warcraft محسوب می شود که برای نخستین بار تابستان گذشته در نمایشگاه گیمز کام آلمان توسط شرکت Blizzard به هواداران این بازی معرفی شد. داستان این بازی به رویداد هایی که پس از نسخه ی پیشین این مجموعه یعنی Warlords of Draenor رخ داده است می پردازد و سرزمین جدیدی به نام Broken Isles را به هواداران بازی World of Warcraft معرفی می کند. سرزمینی انباشته از ماجراجویی های تازه و دشمنان خطرناک با شکل و شمایل و قابلیت هایی جدید که قطعاً جمع شدن آن ها در کنار یکدیگر تجربه ای را شکل می دهد که با تجربیات پیشین علاقمندان بازی World of Warcrat تفاوت های محسوسی خواهد داشت. در این نسخه از بازی همچنین شاهد حضور یک کلاس تازه هستیم که با نام Demon Hunter شناخته می شود و برای انتخاب آن به تراز 98 نیاز خواهد بود. در واقع می توان گفت که افزایش تراز همچنان یکی از ویژگی های مهم موجود در بازی World of Warcraft به شمار می رود. قابلیتی که می تواند علاقمندان این بازی را به تجربه ی نسخه ی جدید این اثر یعنی Legion تشویق نماید. در واقع این نسخه ی جدید قرار است تراز کلی تجربه کنندگان بازی World of Warcraft را از تراز 100 به تراز 110 ارتقا دهد و همین امر می تواند مشوقی برای ادامه ی ماجراجویی های دوست داران این مجموعه در سرزمین بکر Broken Isle باشد. گفتنی است که مراحل تست آلفای بازی World of Warcraft Legion از انتهای ماه نوامبر سال 2015 میلادی آغاز شد و این بازی هنوز به مرحله ی تست بتا نرسیده است. اگر چه هنوز به طور دقیق مشخص نیست که نسخه ی نهایی بازی World of Warcraft Legion در چه تاریخی منتشر خواهد شد اما بر طبق اعلام پیشین شرکت Blizzard چشم انتظاران این بازی می توانند تا پیش از تاریخ 21 سپتامبر سال جاری میلادی شاهد ملاقات با بازی World of Warcraft Legion باشند.

 

google

facebook

insta

twitter

telegram

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید