سینمای ما ناگزیر به استفاده از بازیگران تکراری است/ خسرو شکیبایی یعنی عشق

0

به نقل از گیگر:

تهیه‌کننده و سرمایه‌گذار به علت عدم تبلیغات خوب و گسترده، قدرت ریسک لازم برای استفاده از چهره‌های جدید از فیلم‌ها را ندارند.

 به گزارش سینماخبر،مریلا زارعی بازیگر سینما در خصوص بروز و ظهور بازیگران ماندگار و صاحب سبک یک دهه اخیر گفت: من زیاد با این موضوع موافق نیستم که نتوانستیم طی یک دهه اخیر بازیگران صاحب سبک زیادی را به سینما معرفی کنیم. چون فکر می‌کنم بر اساس مقتضیات زمان و شرایط خود سینما، قصه‌ها و احوال‌ جامعه به همان نسبت بازیگران خوبی به سینما معرفی شدند و پا به این عرصه گذاشتند. شاید سینمای ما تا حدودی به لحاظ موضوع کوچک‌تر و محدود‌تر شده و بازیگران محدود‌تری را معرفی کرده اما مهم و در کل بحث عرضه و تقاضاست. به اندازه‌ای که بستر مناسب فراهم شده، یک یا دو نفر و یا بیشتر بازیگر تازه وارد از هر سال در سینما داریم که بسیار با استعداد هستند و برای این سینما با این تولیدات مناسب است.

وی در مورد استفاده از بازیگران تکراری در پروژه‌های مختلف و عواقب آن بیان کرد: سینمای این روز‌های ما ناگزیر به استفاده از بازیگران تکراری در فیلم‌های مختلف است. به این خاطر که ما در رابطه با فیلم‌هایمان تبلیغات خوبی نداریم، یعنی این تبلیغات اگر بود شاید تهیه‌کننده‌ها و فیلم‌سازان قدرت ریسک بیشتری روی چهره‌های جدید داشتند. پس چون دست آن‌ها در این زمینه بسته است، با کسانی کار می‌کنند که یک سابقه ذهنی در مخاطب ایجاد کرده باشند، این شرایطی است که خود مسئولان فرهنگی به سینما وارد کردند.

برای مشاهده جزئیات کامل خبر اینجا کلیک کنید.

منبع:

 

 

 


پاسخ دهید