شاتل بهترین شرکت برای کار شناخته شد

0

گیگر :

شرکت شاتل به همراه شرکت سرمایه گذاری پارس آریان (هلدینگ گروه مالی پاسارگاد) موفق به کسب رتبه اول مسابقه “بهترین محل برای کار” شد. شرکت شاتل با هدف یادگیری، ارزیابی میزان رضایت کارکنان خود نسبت به سایر شرکت‌ها و به اشتراک‌گذاری تجربیات موفق خود در زمینه مدیریت منابع انسانی در جشنواره ملی بهره‌وری حضور یافت و موفق به کسب این رتبه در اولین مسابقه” بهترین محل برای کار” شد. گفتنیست 1100 نفر در دفتر مرکزی شاتل در تهران و دو هزار نفر در دفاتر نمایندگی این شرکت در سراسر فعالیت دارند.

جشنواره ملی بهره‌وری امسال این مسابقه را با ارزیابی آنلاین و حضوری کارکنان شرکت‌های حاضر در این رقابت انجام داد که این ارزیابی با همکاری مرکز ملی اندازه گیری رضایت کارکنان انجام گرفت.

یکی از اهداف کلیدی رتبه‌بندی مسابقه بهترین محل برای کار، افزایش آگاهی بین مدیران بخش سرمایه‌های انسانی هر سازمان برای اندازه‌گیری، بهبود رضایت و تعهد به سرمایه‌های سازمانی خود اعلام شده است. همچنین افزایش ارزش‌هایی مانند صداقت، خلاقیت و نواوری در سازمان‌های ایرانی از دیگر اهداف برگزاری این رتبه‌بندی است. جشنواره ملی بهره‌وری از سال 1388 توسط شرکت گروه پارسیان هوشمند با حمایت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، باهدف اشاعه فرهنگ مدیریت بهره‌وری و قدردانی از بهره‌ورترین مدیران ارشد شرکت‌های ایرانی برگزار می‌شود.

منبع :مجله اینترنتی فوت و فن

پاسخ دهید