شاسی بلند جدید چانگان CX70 را ببینید!

0

چانگان در نمایشگاه پکن ۲۰۱۶ از یک شاسی‌بلند جدید رونمایی کرد. این خودرو که با رنگ سفید در غرفه چانگان جای داده شده، نام CX70 را با خود یدک می‌کشد. این خودرو ارزان قیمت قرار است با قیمت ۷۰.۰۰۰ یوآن تا ۸۵.۰۰۰ یوآهن در بازار چین عرضه شود البته شرکت سازنده می‌گوید در کنار این محصول به نمایش درآمده قرار است مدلی با ۷ صندلی نیز عرضه شود. CX70 شاید ظاهر جدیدی نداشته باشد و پیش از این محصولات چینی با این ظاهر عرضه شده باشد اما نکات جذابی در آن وجود دارد که مهمترین آنها قیمت مناسب است.

changan-cx70-china-bj-1-660x548

CX70 با پیشرانه ۱.۶ لیتری ۱۱۵ اسب بخاری به‌نظر می‌رسد در سرعت‌گیری راننده را با مشکل روبرو کند. چرا که کاملا واضح است حمل یک خودرو ۱۴۷۰ کیلوگرمی برای موتور این خودرو بسیار سخت خواهد بود ولی چانگان می‌گوید این موتور با گیربکس ۵ سرعته دستی خود می‌تواند، CX70 را به سرعت ۱۶۰ کیلومتر برساعت برساند. ابعاد این خودرو در ارتفاع، عرض و طول به ترتیب ۴۶۸۰/۱۸۰۰/۱۷۵۰ است.

changan-cx70-china-bj-2-660x342

در فضای داخلی از یک صفحه نمایش بزرگ برای سرگرمی سرنشینان استفاده شده و پوشش چرم مصنوعی داخلی به رنگ قهوه‌ای کمرنگ با سایر قسمت‌ها همخوانی دارد. البته جنس مواد بکار رفته در ساخت کابین چنگی به دل نمی‌زند. همچنین سخت می‌توان در ردیف سوم صندلی‌های این خودرو به راحتی مستقر شد چرا که فضای کافی ندارد.

changan-cx70-china-bj-3-660x484

نکته دیگری که در CX70 جلب توجه می‌کند تغییر لوگوی چانگان است، در این لوگو خطوط موشکی شکل، جای خود را به خطوط خمیده داده‌اند. حال باید ببینیم چانگان با این خودروی ارزان می‌تواند منفعت قابل قبولی را برای خود کسب کند. با توجه به علاقه چینی‌ها به خودروهای شاسی‌بلند می‌توان انتظار داشت این محصول در قشر کم درآمد چین که خواهان استفاده از خودروهای شاسی‌بلند هستند، با استقبال خوبی روبرو شود.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید