شاسی بلند جک اس7 را ببینید / برادر بزرگ جک اس5 وارد می شود- تصاویر

0

برای نخستین بار تصاویری جاسوسی از جدیدترین شاسی‌بلند کمپانی چینی جک (JAC)، به نام S7 منتشر شده است. خودروی مورد نظر همانند S3 و کانسپت SC-5، دارای یک جلو پنجره‌ای بزرگ بوده و پیش‌بینی می‌شود که در صورت عرضه؛ قیمتی معادل ۱۵۰ هزار یوان چین داشته باشد.

jac s7-1

فضای داخلی S7 بسیار شیک و زیبا بوده، و از رنگ قرمز برای طراحی برخی از قسمت‌های آن استفاده شده است. قطعات به کار رفته در داخل S7 با کیفیت به نظر رسیده و صندلی‌ها اسپرت هستند. بر روی داشبورد S7؛ همانند اکثر خودروهای جدید چینی، یک صفحه نمایش بزرگ دیده می‌شود.

jac s7-2

برای S7 دو موتور در نظر گرفته شده؛ که یکی از آنها ۱.۵ لیتری و دیگری ۲.۰ لیتری بنزینی چهار سیلندری توربوشارژ است. قدرت موتورهای مذکور توسط یک گیربکس شش سرعته به چرخ‌های جلو منتقل خواهد شد.

jac s7-4

در عقب خودرو یک آنتن کوسه‌ای دیده می‌شود. چراغ‌های LED براق S7، توسط یک نوار کرومی به یکدیگر متصل شده‌اند. نمونه نوار کرومی مذکور، بر روی سپر عقب خودرو نیز قرار گرفته و چراغ‌های این قسمت را به یکدیگر متصل کرده است.

jac s7-3

در قسمتهای زیرین بدنه و گلگیرها، از پوشش پلاستیکی استفاده شده؛ که دلیل آن پنهان کردن کوچکی بیش از حد لاستیک هاست! استفاده از لاستیک‌های کوچک در محصولات خودروسازان چینی؛ به یک پدیده معمولی بدل شده؛ زیرا که با این کار، هزینه‌های تولید و مصرف سوخت خودرو کاهش می‌یابد.

نکته جالب اینجاست که کمپانی جک با وجود تغییر لوگوی رسمی خود به JAC؛ از لوگوی ستاره ۵ پره  بر روی فرمان استفاده کرده است!

 

 

 

 

 

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت کارنت (https://telegram.me/carnet_ir ) بپیوندید. کافیست عبارت “carnet_ir” را در نرم افزار تلگرام جست وجو و “join” را لمس نمایید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

لینک مطلب

پاسخ دهید