شاسی بلند مدل Y تسلا در راه است!

0

هفته آینده مورخ ۱۷ اکتبر محصولات بعدی تسلا به نمایش درخواهند آمد، همان‌طوری که ایلان ماسک (سئو تسلا) در توئیت خود نهم اکتبر تایید کرد. در گفته‌های قبلی ماسک مدل‌ Y به همراه مینی‌بوس برقی جدید و یک وانت‌بار مدل‌های آتی تسلا خواهند بود که به خط تولید خواهند رفت.

tesla-model-s-brake-repair-2-1a

بنا بر گزارش Auto Express، اسم مدل Y در جواب توئیتی که ماسک درباره استراتژی نامگذاری محصولات این کارخانه آمریکایی توضیح داده به میان آمد. براساس طراحی مدل ۳، انتظار می‌رود مدل Y یک شاسی‌بلند کامپکت با طراحی‌های شبیه‌ به مدل X باشد که درهایش همانند بال‌های شاهین باز شود و قیمت آن در جایگاهی بالاتر از مدل ۳ قرار گیرد، اما بعضی از کارشناسان خودرو حدس می‌زنند این مدل شبیه مدل ۳ باشد که در قالب یک کراس‌اوور رونمایی خواهد شد.

tesla-model-y-possible-reveal-2

ماسک درباره مینی‌بوس برقی این کارخانه در کنفرانس خبری “Master plan” صحبت کرده بود که همگان انتظار نمایش آن را داشتیم اما تنها محصولی که مشخص باشد رونمایی می‌شود یا خیر مدل Y خواهد بود، یکی دیگر از سورپرایزهای این نمایش وانت‌بار برقی تسلا است که شاید همه افراد را به سوی خود جذب کند. به نظر شما کدام یک از این مدل‌ها اول از همه رونمایی خواهد شد؟ باید تا هفته آینده منتظر ماند و دید!

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید