«شاهزاده روم» در تهران ۵۰ میلیونی شد/ اکران در زنگ مدرسه

0

به نقل از گیگر:

فروش انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» که از ۱۳ آبان روی پرده رفته است در تهران به ۵۰ میلیون تومان رسید.

 به گزارش سینماخبر، غلامرضا فرجی مدیر پخش فیلم «شاهزاده روم» به کارگردانی هادی محمدیان و تهیه‌کنندگی حامد جعفری درباره استقبال مخاطب از این انیمیشن سینمایی گفت: یکی از ویژگی های «شاهزاده روم» علاوه بر تکنیک، مضمون داستان است و همین ویژگی باعث جذب مخاطب به خصوص نوجوانان شده است.

وی ادامه داد: طبق آمار به دست آمده، «شاهزاده روم» از زمان اکران در تاریخ ۱۳ آبان ماه تا امروز فروشی نزدیک به ۵۰ میلییون در تهران داشته است و فروش این فیلم در تهران در روز جمعه ۱۵ آبان ماه ۲۰ میلیون تومان بوده و این آمار مبین افزایش مخاطب در روزهای اکران است.

فرجی درباره اکران این فیلم در شهرستان ها بیان کرد: «شاهزاده روم» همزمان با تهران در شهرهایی چون قزوین، ساری، آمل، بابل، اهواز، کاشان، مشهد، همدان، سنندج، ارومیه، بوشهر، کرج، اصفهان، شهرضا، شیراز، کرمانشاه، یزد، قم، رشت، بجنورد، اردبیل، بندرعباس، سمنان، شاهرود، کرمان، اراک، تبریز، زنجان، خرم آباد، شهرکرد، بروجرد، گرگان، شهریار، ورامین، بیرجند اکران شده یا می‌شود.

مدیر پخش فیلم «شاهزاده روم» با اشاره به تقاضای سینماداران برای اکران این فیلم توضیح داد: استقبال خوب از فیلم «شاهزاده روم» باعث شده تا سینماداران در مراکز استان خواهان اکران این فیلم شوند. ضمن اینکه توانستیم حمایت وزارت آموزش و پرورش را برای این فیلم کسب کنیم. بر اساس این حمایت، مدارس سراسر کشور می توانند برای تا قبل از آغاز فصل امتحان ها امکان حضور دانش آموزان را برای دیدن این فیلم سینمایی فراهم کنند.

بر این اساس تمامی مدارس کشور می توانند برای تماشای انیمیشن «شاهزاده روم» در زنگ سینما و در شیفت صبح سینماهای تهران و شهرستان ها اقدام کنند.

در تهران پردیس های ملت، آزادی، شکوفه، راگا، کیان، تماشا، رازی، سپیده، کورش، ماندانا، شاهد، جوان، اریکه ایرانیان، زندگی، دهکده المپیک، فردوسی، کارون، پامچال، ایران، ناهید، پیام، تیراژه ۲، چارسو، برج میلاد و ساحل در شیفت صبح (زنگ سینما) و ویژه مدارس، اکران این اثر را برعهده دارند.

«شاهزاده روم» انیمیشنی با موضوع مادر عصر (عج) است. این فیلم، قصه عاشقی و دلدادگی بانویی پاکدامن و مسیحی از سلاله شمعون از حواریون حضرت مسیح(ع) است که با مردی از نوادگان پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) ازدواج می‌کند و ثمره این ازدواج فرزندی نیک سرشت است که در آینده‌ای نزدیک، جهان را پر از عدل و داد می کند.

منبع:مهر

 

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید