شایعه جدید در مورد "Galaxy S7"

0

روز گذشته برخی منابع خبری یکبار دیگر سخن از مورد آزمایش واقع شدن چیپستی جدید از سامسونگ با عنوان اگزینوس ۸۸۹۰ به میان آوردند که در آن هسته های Mongoose به منظور دستیابی به پرفرمنس بیشتر به کار رفته بودند و البته این احتمال مجدداً قوت گرفت که شاید در آینده ای نزدیک شاهد به کارگیری تراشه مورد بحث در کهکشانی آتی کره ای ها یا همان گلکسی اس ۷ باشیم.


شایعه جدید در مورد

اتاق خبر 24: 

امروز وبسایت شناخته شده SamMobile مدعی شده به اطلاعات تازه ای دست یافته که مطابق آنها اسمارت فون پیش تر اشاره شده ممکن است در سه نسخه ی مشابه که هر یک از چیپستی متفاوت بهره می برند به تولید برسد.

 

اگر به خاطر داشته باشید قبلاً شایعه شده بود سامسونگ بنا دارد در گلکسی نوت ۵ از چیپست اگزینوس ۷۴۲۲ استفاده کند، اتفاقی که در عمل هرگز رخ نداد. ولی حالا شایعه کنندگان باور دارند یکی از نسخه های گلکسی اس ۷ دارای همین سیستم-روی-چیپ خواهد بود و البته این نسخه صرفاً به دست کاربران هندی خواهد رسید.

نمونه ی دیگری نیز وجود خواهد داشت که از اگزینوس ۸۸۹۰ بهره خواهد برد و راهی بازار ژاپن، کره جنوبی و اروپا خواهد گشت. در نهایت گلکسی اس ۷ مجهز به اسنپدراگون ۸۲۰ نیز مختص ساکنین چین و ایالات متحده آمریکا خواهد بوده.

گفتنی است در صورت صحت اطلاعات مندرج در بالا این اولین باری محسوب خواهد شد که غول تکنولوژی کره ای یک دستگاه پرچمدارش را با سه چیپست متفاوت تولید خواهد کرد. البته نباید فراموش نمود هنوز با تاریخ معارفه و شروع عرضه موبایل مذکور فاصله زیادی داریم و بعید نیست در آینده ی پیش رو به دلایل گوناگون برنامه های سامسونگ دستخوش تغییر شوند.

 

منبع : دیجیاتو

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید