شبکه آترو مجید اخوان را شجاع ترین خبرنگار ایران نام نهاد +فیلم

0

گیگر:

صحنه های جهانی در شبکه خبر در بامداد بیست و ششم

آترو تی وی در این گزارش آورده است که مجید اخوان را که در ارتباط تلفنی در مرکز کودتاچیان در حال صحبت کردن با تلفن بصورت زنده با شبکه خبر با بینندگان میلیونی بود، می توان شجاع ترین خبرنگار ایران نام نهاد.

گروه سینما و تلویزیون: با کودتای چندساعته ای که دیشب در ترکیه رخ داد دو خبرنگار صداوسیما اقایان میربها و اخوان، به صورت زنده هرکدام در شهرهای استانبول و انکارا مستقر بودند که بصورت تلفنی لحظه به لحظه اخبار کودتا را مخابره میکردند.

به گزارش بولتن نیوز، آترو تی وی در این گزارش آورده است که مجید اخوان را که در ارتباط تلفنی در مرکز کودتاچیان در حال صحبت کردن با تلفن بصورت زنده با شبکه خبر با بینندگان میلیونی بود، می توان شجاع ترین خبرنگار ایران نام نهاد.

در ادامه این گزارش آمده است که حتی دقایقی ایشان با ارتباط اسکایپی توانست بصورت تصویری موقعیت خطر ناک خود را بصورت زنده به مردم نشان دهد. شجاعت این خبرنگار به حدی بود که کشتار مردم ترکیه در چند متری او رخ میداد ولی ایشان دست از کار برنمیداشت و کماکان به کار خبرنگاری خود ادامه میداد. واقعا این شجاعت قابل تقدیر میباشد.

این درحالیست که خبر نگاران شبکه های مهم از ترس بسیار در واحد های زرهی و با امکانات قوی این اخبار را مخابره میکردند.

حتی در مواقعی شبکه های مهم دنیا و خاورمیانه سی ان ان و شبکه های المیادین، الجزیره، فرانس ۲۴ این شجاعت خبرنگار ایرانی را به تصویر کشیدند.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید