شبکه آموزش در تدارک ساخت برنامه‌هایی از جنس «رادیو هفت»

0

گیگر:

مدیر شبکه آموزش از افزایش تولید و پخش برنامه‌هایی با فرم‌ جدید و از جنس «رایو هفت» که رویکرد آموزش غیرمستقیم دارند، در این شبکه خبر داد.

گروه فرهنگ و هنر: «رادیو هفت» یکی از برنامه‌های پرمخاطب شبکه آموزش بود که توانست علاقمندان زیادی را از طیف‌های مختلف مردم به خود جذب کند. این برنامه در قالب ۱۱۱۸ قسمت روی آنتن شبکه آموزش رفت و به مدت پنج سال مهمان خانه‌های علاقمندان بود. غیبت چنین برنامه‌هایی در شبکه آموزش که بار آموزشی غیرمستقیم برای مخاطب داشت، بار دیگر مدیران تلویزیون را بر آن داشت تا به سمت برنامه‌هایی از جنس «رادیو هفت» بروند؛ چراکه معتقدند رویکرد شبکه‌ای همچون آموزش، به شکل آموزش غیرمستقیم بازدهی و سنخیت بیشتری با سلیقه مخاطب دارد.

به گزارش بولتن نیوز، مدیر شبکه آموزش سیما از تولید و پخش برنامه‌هایی با فرم‌های جدید و از جنس برنامه «رایو هفت» که رویکرد آموزش غیرمستقیم دارند، خبر داد و گفت: قرار است برنامه‌هایی از جنس «رادیو هفت» برای شبکه آموزش تدارک ببینیم؛ برنامه‌هایی با فرم‌های جدید که با ماموریت شبکه آموزش در تناسب است.

حسین ساری یادآور شد: قرار است برنامه‌هایی با فرم‌های جدید که با ماموریت شبکه آموزش در تناسب است را افزایش دهیم تا مخاطب از این جنس برنامه‌ها بهره‌مند شوند.

او که در دوره‌ی محمد سرافراز به سمت مدیریت شبکه آموزش منصوب شد، درباره‌ی احتمال تغییر در مدیریت شبکه آموزش سیما اینگونه عنوان کرد که فعلا در این شبکه می‌ماند و در عین حال گفت: مطالبی که درباره‌ی تغییر مدیران شبکه‌ها عنوان می‌شود، همه گمانه‌زنی است. اجالتا در شبکه آموزش هستم و تا زمانی که باشم در خدمت دوستان هستم.

شبکه آموزش به تازگی اقدام به ساخت مجموعه‌ی نمایشی با رویکرد آموزش غیرمستقیم با عنوان «عدالتخانه»کرده است.

حسین ساری از پخش هفتگی این مجموعه نمایشی «عدالتخانه» که به تازگی در شبکه آموزش سیما کلید خورده است، خبر داد و گفت: این مجموعه در اولویت پخش قرار دارد و اولین قسمت‌های آن پس از پایان ماه مبارک رمضان به روی آنتن خواهد رفت.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید