شبکه اجتماعی: E3 2016 و مهم ترین خبرهای رسانه های معتبر جهان در اینستاگرام

0

شبکه اجتماعی: E3 2016 و مهم ترین خبرهای رسانه های معتبر جهان در اینستاگرام

در هفته های اخیر دوست داران و علاقمندان به تکنولوژی روزهای بسیار خوبی را پشت سر گذاشته اند. نمایشگاه کامپیوتکس 2016 و عرضه جدیدترین محصولات از بزرگترین شرکت های سخت افزاری جهان در آن و بلافاصله نمایشگاه E3 2016 که دوست داران بازی های رایانه ای را از دیدن جدیدترین تریلرها و پیشرفت های شرکت های بازی سازی خوشحال و راضی نگاه داشته است. در حالی که تحلیل ها و اخبار از این نمایشگاه همچنان در جریان است، بررسی شبکه اجتماعی اینستاگرام و مروری بر خبرهای منتشر شده در حساب های کاربری وب سایت های تکنولوژی معتبر جهان که به دلیل ترافیک خبری فرصتی برای نمایش نداشته اند خالی از لطف نیست.

Engadget هم مانند بسیاری دیگر از وب سایت های فعال در زمینه تکنولوژی، پوشش کاملی را از E3 2016 داشته است. یکی از مواردی که در حساب کاربری اینستاگرام این شرکت خودنمایی می کند، گزارش آنها از کنترلرهای جدید مایکروسافت با قابلیت شخصی سازی از لحاظ رنگ هستند. کاربران می توانند به سلیقه خود کنترلرهای جدید معرفی شده توسط مایکروسافت را شخصی سازی کنند و رنگ بدنه، کلیدها، جوی استیک ها و کلید های L و R را انتخاب کنند.

 

A photo posted by Engadget (@engadget) on Jun 15, 2016 at 10:41pm PDT

 

حساب کاربری TechCrunch لنزی ساخته کمپانی کارل زایس را معرفی کرده که قابل نصب شدن بر روی تلفن های هوشمند کمپانی اپل است. زایس در همکاری با Exo Lens سه لنز واید، تله فوتو و ماکرو را عرضه کرده که در حال حاضر تنها قیمت مدل واید (199.95 دلار) مشخص شده است.

 

A photo posted by TechCrunch (@techcrunch) on Jun 17, 2016 at 12:39pm PDT

 

یک مدل مفهومی دیدنی و هیجان انگیز از کمپانی رولزرویس، جزو مواردی است که در حساب کاربری Verge بازتاب داده شده. این خودروی بسیار زیبا که Vision 100 نام دارد دارای یک دستیار هوشمند صوتی و کفپوشی از ابریشم دست بافت است. البته متاسفانه قرار نیست این خودرو را در خیابان ها ببینیم اما مشاهده پیشرفت طراحی شرکت ها باعث می شود به آینده خودروها هر روز بیش از قبل امیدوار شویم.

 

A photo posted by @verge on Jun 16, 2016 at 7:00am PDT

 

حساب کاربری Digital Trends به موضوع اینترنت اشیا پرداخته و در این مسیر تگ های بیسیمی را معرفی کرده که می توان آنها را به هر وسیله ای در خانه متصل و در نتیجه شبکه هوشمند خانه مرتبط کرد. احتمالا تکنولوژی هایی در این سطح می توانند رابطی برای گذار خانه های کلاسیک به خانه های مدرن باشند.

 

A photo posted by Digital Trends (@digitaltrends) on Jun 16, 2016 at 11:18am PDT

 

ناسا تصویری بسیار زیبا از شمال غربی چین منتشر کرده که توسط خدمه ایستگاه فضایی بین المللی گرفته شده است. بازتاب نور خورشید از دریاچه بالخاش در ازبکستان در نمایی ابر آلود از این منطقه تصویری نفس گیر خلق کرده است.

 

A photo posted by NASA (@nasa) on Jun 12, 2016 at 9:21pm PDT

 

حساب کاربری مرسدس بنز تصویری بسیار زیبا از یکی از آیکونیک ترین خودروهای این شرکت منتشر کرده که نگاه کردن به آن می تواند آدرنالین هر دوستدار ماشینی را به صورت ناگهانی افزایش دهد.

 

A photo posted by Mercedes-Benz (@mercedesbenz) on Jun 16, 2016 at 8:00pm PDT

 

اما هر چقدر که خودروی بنز کلاسیک بود، تصویری که در حساب کاربری BMW منتشر شده مدرن و از آینده به حساب می آید. خودروی مفهومی Next 100 به نوعی تصویر BMW از آینده صنعت خودروسازی است و تکنولوژی به کار رفته برای ساخت آن چندین سال از تکنیک های فعلی صنعت اتومبیل سازی جلوتر هستند. تنها کافی است به فضای اطراف چرخ ها که قابلیت تغییر طول را دارند نگاه کنید تا متوجه این نکته شوید.

 

A photo posted by BMW (@bmw) on Jun 17, 2016 at 8:31am PDT

 

و در نهایت حساب کاربری اینستاگرام وب سایت سخت افزار که در طول هفته گذشته پوشش کاملی را از نمایشگاه E3 2016 انجام داده و پیشنهاد میکنیم تصاویر اختصاصی و ویدئوهای این مراسم دیدنی را از دست ندهید. با اینکه انتخاب یک پست از میان این تصاویر کاری بسیار دشوار است، اما انتخاب ما، تصویری از جدیدترین کنسول معرفی شده توسط مایکروسافت یعنی Xbox One S است که قرار است با قیمت پایه 299 دلار به زودی مهمان خانه علاقمندان به کنسول های بازی شود.

 

ایکس باکس وان اس. کنسول جدید مایکروسافت. تصاویر بیشتر در کانال تلگرام وب سایت. #سختافزار #وبسایت #گیم #بازی #نمایشگاه_e3

A photo posted by Sakhtafzar (@sakhtafzarmag) on Jun 16, 2016 at 1:19pm PDT

 

شما هم می توانید تصاویری که به نظرتان مناسب انتشار در بخش شبکه اجتماعی هستند را در اینستاگرام، فیسبوک و یا توییتر با استفاده از هشتگ mysakhtafzar# به اشتراک بگذارید تا در هفته های آینده در وب سایت پوشش داده شوند.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید