شبکه های اجتماعی، مکانی برای تبلیغات؟

0

به نقل از گیگر:

نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان
ذخیره

کد خبر : 90758
زمان انتشار : 12 آبان 1394 15:31:00

زندگی مجازی در این روز ها بیشتر شبیه به نمایش تبلیغات شده است که برای بسیاری از کاربران این فضاها بسیار آزار دهنده است.

شبکه های اجتماعی، مکانی برای تبلیغات؟

 به گزارش سینماخبر، سال ها پیش نه خبری از اینترنت بود، نه شبکه های اجتماعی. اما الان چند وقتی است که با رشد و گسترش این شبکه ها شاهد از هم دور تر شدن افراد در جامعه هستیم و مردم بیشتر وقت خود را فقط در این مکان ها سپری می کنند.  در چند سال اخیر هم با رشد این شبکه ها شاهد افزایش میزان تبلیغات در این فضا ها هستیم. وقتی سری به حساب های خود در این مکان ها می زنیم، با سیلی از تبلیغاتی رو به رو می شویم که شاید هیچ تمایلی به دیدن آن ها نداشته باشیم. 

نظر شما درباره تبلیغات در فضای مجازی چیست؟

یکی از شهروندان گفت: بسیاری از این تبلیغات دروغ است و شرکت ها در مورد کالای خود حقیقت را به مردم نمی گویند. بسیاری از مردم هم از این شرکت ها به دلیل نقض حریم خصوصی کاربران گله می کردند.

به دلیل تعداد زیاد کاربران در شبکه های اجتماعی، این شبکه ها مکان مناسبی شده است برای شرکت ها و فروشنده ها که با صرف کمترین هزینه بیشترین بازدید را برای محصولات خود داشته باشند. در مورد تبلیغاتی که در این شبکه انجام می شود  به یک کارشناس فضای مجازی مراجعه کردیم. 

فلاحی گفت: وقتی کسی وارد یک شبکه اجتماعی می شود، قصد دارد با دوستان و آشنایان خود در تماس باشد و بداند که آن ها به چه کار هایی مشغول هستند. اما آلان شاهد این نکته هستیم که بیشتر مطالبی که به صورت کلی در اینترنت منتشر می شود جنبه تبلیغاتی دارد و با یک کلیک اشتباه چندین صفحه به صورت کاملا نا خواسته باز می شود که مزاحمت های زیادی برای کاربران ایجاد می کنند.

برای مشاهده جزئیات کامل خبر اینجا کلیک کنید.

منبع:

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید