شتاب هاست ارایه کننده خدمات هاستینگ حرفه‌ای در ایران

0

خرید هاست یکی از مشکلات اساسی وب‌مستران در زمان راه اندازی وب سایت‌شان است، از این رو انتخاب یک هاست مناسب برای پشتیبانی از وب سایت‌تان یکی از موضوعاتی بسیار مهم در راه اندازی یک سایت به‌حساب می‌آید .

در این مقاله به بررسی یکی از شرکت‌های فروش هاست و دامنه خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید .

شتاب هاست ارایه کننده خدمات هاستینگ حرفه‌ای در ایران

شتاب هاست یکی از شرکت‌های ارایه کننده خدمات هاستینگ و دامنه در ایران است. از محصولات این شرکت می‌توان به هاست ایران، نمایندگی هاست ایران، هاست اختصاصی، هاست معمولی، هاست حرفه‌ای، نمایندگی هاست آلمان، سرور مجازی اقتصادی، سرور مجازی ایران، طراحی سایت و فروش دامنه اشاره کرد.

شما در وب سایت شتاب هاست می‌توانید مشخصات سرویس‌های هاست و سرورهای مجازی را مشاهده نمایید. هاست و سرور قلب تپنده وب سایت شماست، اگر به انتخاب هاست خود توجه نکنید، در ادامه فعالیت‌های وب سایت‌تان دچار مشکل می‌شوید، پس در انتخاب شرکت میزبان وب‌سایت‌تان نهایت دقت را داشته باشید.

انتخاب یک هاست حرفه‌ای برای میزبانی وب سایت یکی از موضوعات بسیار مهم در فعالیت‌های اینترنتی به‌حساب می‌آید. برای خرید هاست می‌توانید با کارشناسان شتاب هاست در ارتباط باشید تا بهترین گزینه را براساس بازدید وب سایت شما پیشنهاد دهند.

shetab host2

بخش دامنه شتاب هاست

وب سایت شتاب هاست علاوه بر فروش هاست و سرور مجازی، بخش ویژه‌ای را برای فروش دامنه در اختیار کاربران خود قرار داده است. شما می‌توانید دامنه‌های مختلفی با پسوندهای مختلف را انتخاب و خریداری نمایید.

یکی از بخش‌های ویژه این وب سایت بخش جستجوی دامنه است و اگر شما به دنبال ثبت دامنه باشید، می‌توانید به کمک این بخش وب‌سایت از در دسترس بودن دامنه‌های مدنظرتان مطلع شوید.

شتاب هاست برای راحتی کاربران خود یک نرم افزار جستجوی دامنه طراحی کرده است که می‌توانید برای یافتن دامنه‌های مدنظرتان با نصب این اپلیکیشن که برای سیستم عامل اندروید ساخته شده است، دامنه های مورد نظرتان را جستجو نمایید.

shetab host

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید