شخصیت‌های «آمین» واقعی و قابل درک هستند

0

گیگر:

آشا محرابی بازیگر سریال «آمین» درباره نقشی که در این سریال پلیسی ایفا می کند بیان کرد که برای اولین بار است که نقش یک پلیس را بر عهده دارد.

به گزارش بولتن نیوز، آشا محرابی بازیگر سینما و تلویزیون درباره نحوه پیوستنش به پروژه «آمین» که این شب ها به کارگردانی بهرنگ توفیقی از شبکه یک سیما روی آنتن می رود، گفت: از من دعوت شد تا در این سریال بازی کنم من هم به دلیل داستان تاثیرگذار و شخصیت پردازی قوی و همینطور گروه حرفه ای، كار را پذیرفتم.

سریال آمین

وی ادامه داد: من از ابتدا برای نقش سروان سارا سلیم دعوت شدم. ستوان سلیم برادرزاده سرهنگ سلیم (داریوش فرهنگ) است که به همراه چند پلیس دیگر، اعضای گروه عملیاتی «آمین» را تشکیل می دهند که درگیر یک ماجرای پلیسی معمایی می شوند و تقابل آنها با این گروه حرفه ای تبهکاری، افت و خیزهای دراماتیک جذابی را در روند قصه بوجود می آورد.

محرابی درباره بازی در ژانر پلیسی توضیح داد: من پیش از این نیز در مجموعه نمایش خانگی «قلب یخی»، فضای اکشن را تجربه کرده بودم و از طرفی این شخصیت برایم جذاب بود.

بازیگر سریال «کیمیا» با بیان اینکه عوامل سریال «آمین» همه حرفه ای و از بهترین انتخاب ها بودند درباره فیلمنامه تصریح کرد: جذابیت فیلمنامه برای من این بود كه آدم های قصه فارغ از قهرمان یا ضدقهرمان بودن، همگی كشمكش های درونی و انسانی دارند. پلیس های قصه به موازات چالش های حرفه ای و امنیتی خود با احساسات درونی و مشكلات عاطفی شان درگیر هستند و همین رفتارها این شخصیت ها را قابل درك و واقعی می كند. همچنین در این سریال سعی شد اقتدار نیروی انتظامی و تلاش این عزیزان در تامین امنیت و آرامش جامعه به نمایش گذاشته شود.

این بازیگر محتوای معمایی پیچیده و ریتم داستان را یكی از نقاط قوت سریال «آمین» دانست و اظهار کرد: سریال «آمین» می تواند مخاطب را با كار همراه کند. من نخستین بار است كه نقش پلیس را بازی می كنم و این نقش برایم جالب و چالش برانگیز بود به خصوص كه سارا سلیم را در این قصه با تمام دغدغه های عاطفی و دلتنگی ها برای پدرش می بینیم.

وی اضافه کرد: او از حسی قوی برای انتقام گرفتن برخوردار است که باعث می شود درگیر کارش شود و آن را به شکلی حرفه ای انجام دهد. هر از گاهی هم شخصیت عاطفی او مقابل شخصیت حرفه ایش قرار می گیرد.

بازیگر سریال «آشپزباشی» کارگردانی خوب و همچنین تعامل میان بازیگران را از دیگر ویژگی های مثبت «آمین» دانست و درباره هم بازی شدن با هادی ساعی گفت: هادی ساعی به دلیل سابقه خوبش در عرصه ورزش از آمادگی جسمانی مناسبی برخوردار بود که این امر بر جذابیت های صحنه های اکشن سریال افزود و به نظرم در مجموع به خوبی از عهده كار برآمد. بدون شك حضور پر انرژی، مثبت و بی ادعایی که دارد در موفقیت های هنریش دخیل است. درنهایت فکر می کنم خروجی خوبی از این سریال را شاهد خواهیم بود و «آمین» یکی از آثار قدرتمند پلیسی تلویزیون خواهد شد.

آشا محرابی با اشاره به اینکه توازن خوبی بین بخش دراماتیک و هنری کار با بخش های انتظامی و پلیسی برقرار بود، یادآور شد: مجموعه ای از اتفاقات مانند توقف پروژه و تغییر کارگردان در مسیر تولید «آمین» رخ داد که باید بگویم بعد مثبت آن آشنایی و كار كردن با دو كارگردان بود و البته سختی های خودش را هم به همراه داشت در نهایت من سعی كردم نقش خودم را از ابتدا تا انتها یك دست بازی كنم. 

وی در پایان درباره فعالیت های فعلی خود گفت: اکنون مشغول بازی در پروژه سینمایی «آشوب» به كارگردانی کاظم راست گفتار و همچنین فیلم سینمایی «دو لكه ابر» به كارگردانی مهرشاد كارخانی هستم.

مجموعه تلویزیونی «آمین» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی با مشارکت ناجی هنر در ۱۹ قسمت ۴۵ دقیقه ای تولید شده است که از شنبه تا چهارشنبه هر شب ساعت ۲۲:۱۰ از شبکه یک سیما روی آنتن می رود.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید