شخصیت منفی سریال بی باک به فصل سوم بازگشت

0

گیگر در دانلود فیلم و سریال :

 شخصیت منفی سریال «بی باک» به فصل سوم بازگشت

امروز ، استودیو مارول ، این خبر رو اعلام کرد و ذکر کرد که فصل سوم ، بسیار هیجانی خواهد بود.

استودیو «مارول» ، اعلام کرده که «وینسنت دی اونوفریو» که نقش آفرینی شخصیت منفی «ویلسون فیسک» رو در این سریال برعهده داشته ، به فصل سوم این سریال باز خواهد گشت. «ویلسون فیسک» از شخصیت های اصلی سریال «بی باک» در فصل اول بود و در برخی سکانس های هیجانی فصل دوم نیز حضور داشت. استودیو مارول در اینباره می گوید:” وینسنت یک استعداد بی نظیر در خلق شخصیت های منفی داره و قراره که بازگشتی هیجانی رو در این فیلم از او شاهد باشیم.” «وینسنت دی اونوفریو» در کنار بازیگرانی همچون «چارلی کاکس» ( در نقش مت مرداک ) ، «دبورا آن ول» ( در نقش کارن پیج ) و «الدن هنسون» ( در نقش فاگی نلسون ) در این سریال حضور داره.

«Erik Oleson» نظارت بر این پروژه رو برعهده داره. این اولین پروژه ابرقهرمانی نیست که «Erik Oleson» در اون مشغول به کاره. او به عنوان نویسنده در سریال «Arrow» نیز حضور داشته. فیلمبرداری سریال «بی باک» از استودیو مارول از همین امسال آغاز شده و قرار است که سال آینده از شبکه «نتفلکیس» پخش بشه. این سریال یک پروژه مشترک بین استودیو «ABC» ، «مارول» و شبکه «نتفلکیس» خواهد بود. تهیه کنندگی این سریال برعهده «Erik Oleson» ، «درو گودارد» ، «جف لئوب» و «جیم کوری» خواهد بود.


پیشنهادات سایت:

برای باخبر شدن از آخرین اخبار سایت و سینمای جهان ، به کانال تلگرام http://www.irangapco.com/category/downloads بپیوندید.

کانال تلگرام http://www.irangapco.com/category/downloads

پاسخ دهید