شخصیت منفی «نفس گرم» کیست؟

0

به نقل از گیگر:

محمود پاک‌نیت گفت: مرتضی فرد مومن و بااعتقاد است که به اصول اخلاقی پایبندی دارد. اما خطایی که او مرتکب می‌شود باعث می‌شود مخاطب برداشت دیگری از این شخصیت داشته باشد.

 به گزارش سینماخبر،محمود پاک نیت که این شب‌ها در سریال «نفس گرم» به کارگردانی محمد مهدی عسگرپور به ایفای نقش می‌پردازد، درباره بازی در این سریال و ایفای نقش مرتضی گفت: یکی از ویژگی‌های سریال «نفس گرم» داستان جالب آن بود که برای هر بازیگری مهم است. نقش مرتضی هم که من ایفاگر آن هستم به نظرم یکی از نقش‌های تاثیرگذار قصه است که در ادامه تکلیف‌اش مشخص می‌شود.

پاک نیت درباره ویژگی‌های شخصیتی این نقش در «نفس گرم» اظهار داشت: مرتضی نقشی خاص بود که به دلیل ویژگی‌های متفاوتش دوست داشتم بازی‌اش کنم. او یک فرد مومن و بااعتقاد است که به اصول اخلاقی پایبندی دارد. اما خطایی که او مرتکب می‌شود باعث می‌شود مخاطب برداشت دیگری از این شخصیت داشته باشد.

پاک نیت همچنین درباره پیچیدگی‌های قصه این سریال نیز افزود: مخاطب نباید تنها با دیدن چند قسمت درباره موضوع و سرنوشت نهایی شخصیت‌های سریال قضاوت کند. بعضی قصه‌ها نیازمند صبر و تحمل هستند تا اتفاقی که باید در آن‌ها رخ دهد. این مجموعه هم دارای این ویژگی است و باید در قسمت‌های آینده سرنوشت شخصیت‌ها را تحلیل کرد.

بازیگر سریال‌های «یوسف پیامبر»، «خانه‌ای در تاریکی»، «پس از باران» و… همچنین اظهار داشت: برخی از مخاطبان درباره این شخصیت جبهه گرفته‌اند و از مرتضی برداشتی منفی داشتند اما او نقش منفی قصه نیست.

پاک نیت همچنین در پایان درباره همکاری‌اش با محمد مهدی عسگر‌پور در این سریال تصریح کرد: آقای عسگرپور کارگردان بسیار دقیقی هستند که به همه ابعاد کار اشراف دارند، ایشان ارتباط خوبی با بازیگرانشان دارند، ما در طول کار درباره نقش مرتضی بده بستان و تعامل زیادی با هم داشتیم.

منبع:تسنیم

 


 

 

پاسخ دهید