شرایط فروش فوری و ویژه ایران خودرو جهت نوروز ۹۵ اعلام شد.

0

به گزارش چرخان به نقل از ایکوپرس، مصطفی خان کرمی با اشاره به استقبال کم نظیر بازدیدکنندگان نمایشگاه از سالن ایران خودرو و محصولات جدید نمایش داده شده، اظهار کرد: تعداد بسیار زیادی از هموطنان و بازدیدکنندگان درخواست داشتند شرایطی ایجاد شود تا برای ثبت نام و خرید این محصولات اقدام کنند، از این رو امکان عرضه دو محصول پ‍‍ژو۲۰۷ و اس.۷ از روز شنبه پانزدهم اسنفدماه در سایت اینترنتی گروه صنعتی ایران خودرو فراهم شده است.

شرایط فروش نوروزی و اسفند ماه ایران خودرو

بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات ایران‌خودرو می‌رساند، شرایط فروش اعتباری قطعی نوروزی از روز شنبه ۹۴/۱۲/۱۵ تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول ذیل اعلام می‌گردد.
گفتنی است در این بخشنامه خودروھای سمند EF7 دو گانه سوز و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با شرایط فروش ۵ روزه نیز ارائه می‌گردد .زمان فعال‌سازی این بخشنامه ساعت ۱۰ صبح روز شنبه مورخ ۹۴/۱۲/۱۵ است.

شرایط فروش نوروزی ایران خودرو ۹۵

*پرداخت ‌های قانونی عبارتند از: هزینه بیمه شخص ثالث، هزینه  ثابت شماره‌گذاری، هزینه پست، کارت طلایی و مالیات بر ارزش افزوده.

شرایط فروش نوروزی ایران خودرو ۹۵

شرایط فروش نوروزی ایران خودرو ۹۵

 لازم به ذکر است  کلیه برنامه‌ھای فروش‌ھای این بخشنامه در سال ۹۵ فاکتورخواھندشد و صرفا مشتریانی امکان ثبت نام خواھند داشت که فاقد ھرگونه چک برگشتی باشند.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید