شرایط فروش فوری و ویژه ایران خودرو جهت نوروز ۹۵ اعلام شد.

0

به گزارش چرخان به نقل از ایکوپرس، مصطفی خان کرمی با اشاره به استقبال کم نظیر بازدیدکنندگان نمایشگاه از سالن ایران خودرو و محصولات جدید نمایش داده شده، اظهار کرد: تعداد بسیار زیادی از هموطنان و بازدیدکنندگان درخواست داشتند شرایطی ایجاد شود تا برای ثبت نام و خرید این محصولات اقدام کنند، از این رو امکان عرضه دو محصول پ‍‍ژو۲۰۷ و اس.۷ از روز شنبه پانزدهم اسنفدماه در سایت اینترنتی گروه صنعتی ایران خودرو فراهم شده است.

بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات ایران‌خودرو می‌رساند، شرایط فروش اعتباری قطعی نوروزی از روز شنبه ۹۴/۱۲/۱۵ تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول ذیل اعلام می‌گردد.
گفتنی است در این بخشنامه خودروھای سمند EF7 دو گانه سوز و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با شرایط فروش ۵ روزه نیز ارائه می‌گردد .زمان فعال‌سازی این بخشنامه ساعت ۱۰ صبح روز شنبه مورخ ۹۴/۱۲/۱۵ است.

شرایط فروش نوروزی ایران خودرو ۹۵

*پرداخت ‌های قانونی عبارتند از: هزینه بیمه شخص ثالث، هزینه  ثابت شماره‌گذاری، هزینه پست، کارت طلایی و مالیات بر ارزش افزوده.

شرایط فروش نوروزی ایران خودرو ۹۵

شرایط فروش نوروزی ایران خودرو ۹۵

 لازم به ذکر است  کلیه برنامه‌ھای فروش‌ھای این بخشنامه در سال ۹۵ فاکتورخواھندشد و صرفا مشتریانی امکان ثبت نام خواھند داشت که فاقد ھرگونه چک برگشتی باشند.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید