شروع انتشار اندروید مارشملو برای سونی Xperia Z5

0

شروع انتشار اندروید مارشملو برای سونی Xperia Z5

کمپانی سونی همانند گذشته روند به روز رسانی نرم افزاری گوشی های خود را سریع به پیش میبرد و این کمپانی در حال به روزرسانی گوشی های خود به آخرین نسخه ی سیستم عامل اندروید است. هم اکنون سونی این آپدیت را برای سری Z5 خود نهایی کرده است و در بعضی مناطق این آپدیت قابل دریافت و نصب است.

 

دارندگان گوشی های سونی سری Z5 ، مدل های Z5 Compact و Premium هم اکنون میتوانند در هر لحظه این آپدیت را دریافت کنند و سیستم عامل گوشی خود را به روز کنند.اولین کشور که این آپدیت در آن منتشر شده ،ترکیه است و انتظار میرود این آپدیت به زودی در دیگر مناطق جهان نیز قابل دریافت باشد.همچنین این کمپانی آپدیت مارشملو را برای گوشی M4 Aqua که هنوز این آپدیت را دریافت نکرده اند را تائید کرد.شایان به ذکر است نسخه ی آزمایشی این آپدیت برای سری Z3 ارائه شده است و این بدین معنا است که این سری نیز به زودی قادر به دریافت نسخه ی نهایی این آپدیت خواهند بود.

با اینکه سونی مانند رقبایی همچون سامسونگ از فروش بالایی برخوردار نیست،اما به هر حال احترام به حقوق مشتری را در سیاست های این شرکت خوشنام میتوان مشاهده کرد . انتظار میرود دیگر سازندگان گوشی های اندرویدی نیز اینچنین از مشتریان خود پشتیبانی کنند.

نظر شما در این باره چیست؟

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید