شرکت موتورسیکلت سازی ویکتوری ساخت Magnum X-1 سری Stealth را اعلام کرد

0

گیگر :

اما این بار، بسیار جذابتر خواهد بود، “پر سر صدا ترین victory bagger که تا به حال ساخته شده” بصورت سری stealth باز میگردد، و دارای سختافزاری ست که آن را از بقیه متمایز میکند. X-1 ۲۰۱۵ نوع اول این سری بود و در آغاز بطور کامل به فروش رسید.

رنگ خاکستری stealth انحصارا برای این مدل میباشد (و با در نظر گرفتن صداهای خشن این موتور احتمالا اسم موتور از اینجا گرفته شده) و با درخششی از چرم جیر کامل شده. طراحی تک رنگ در قاب چراغ، گلگیر و پنجرههای مشبک روی اسپیکر ادامه دارد این مدل stealth ضخیمترین لاستیک جلو ساخت کارخانه را با اندازه ۲۱ اینچ دارد. هر رینگ لاستیک از یک قالب جداگانهای از آلومینیوم برای حفظ قدرت و سبکی ساخته شده.

چراغ الایدی دودی جلوی X-1 از چراغ استاندارد هالوژن ویکتوری نور بیشتری دارد چراغها راهنما وعقب الایدی به شما این اطمینان را میدهد که هم توسط رانندگان و هم توسط دوستداران موتور دیده شوید.

امسال یک سیستم صوتی ۲۰۰ وات ۱۰ بلندگو به شما قابلیت شنیدن آهنگهای خود در صدای غرش موتور V دوقلو ۱۷۳۱cc را میدهد. دو ووفر ۶x۹ دو اسپیکر بیس ۵.۲۵ اینچی دو اسپیکر متوسط ۲.۵ اینچی و دو تویتر در زین دو تویتر در جلو با هم ترکیب میشوند که صدای قابل توجهی را برای شما ارائه دهند. سیستم صوتی میتواند به هر وسیله دارای بلوتوث متصل شود و از درون هر صفحه نمایش اطلاعاتی کنترل شود.

X-1 جعبه دندهای شش دنده، و سیستم تعلیق قابل تنظیم عقب را دارا میباشد. در جلو دو روتور ۳۰۰ میلیمتری با چهار پیستون وجود دارد و در عقب یک روتور ۳۰۰ میلیمتری. ترمز ABS جزو استانداردها موتور میباشد.

قیمت
برای سری محدود Magnum X-1 MSRP کمتر شده و قیمت شروع ۲۴۰۰۰ دلار میباشد و در همین ماه برای فروش وارد نمایشگاههامیشود.

cover

پاسخ دهید