شرکت NAB کارتخوان اپل پی را رونمایی کرد

0

گیگر :

شرکت (NAB (North American Bancard، که یک پردازش کننده پرداخت های اعتباری است به منظور تولید نسخه جدید کارتخوان های کارت های اعتباری PAW (در هر مکان پرداخت کنید! – PayAnyWhere)، با شرکت اپل همکاری می کند و قصد دارد محصول خود را در ماه سپتامبر در فروشگاه های اپل در ایالات متحده راه اندازی کند.

این کارتخوان برای بخش های تجاری مختلف و دستگاه های iOS قابل استفاده خواهد بود و  پرداخت های مشتریان اپل پی را پذیرش می کنند.


کارتخوان های PAW، از سال 2011 راه اندازی شده اند و سایر پرداخت های مبتنی بر NFC، کارت های اعتباری مبتنی بر نوار مغناطیسی و مجهز به EMV را نیز پشتیبانی می کنند.


مارک گاردنر، مؤسس و مدیرعامل NAB در این باره گفت : «ما از ارائه PAW به فروشندگان و صاحبان کسب  و کارها در ایالات متحده خرسندیم. مشتریان می توانند راه حلی برای خرید کردن داشته باشند که اپل پی روی گوشی های آیفون و یا iPad هایشان قابل استفاده باشد. همچنین ما از راه اندازی این سرویس به صورت انحصاری برای فروشگاه های اپل در سراسر کشور نیز خوشحالیم. »


شرکت NAB به محصولات خود اطمینان دارد و اولین تراکنش اپل پی با حساب PAW را برای همه مشتریان، 5000 دلار رایگان پرداخت می کند.

منبع:cover

پاسخ دهید