شغلی که تا یک میلیارد تومان در ماه درآمد دارد!

0

شهری در جنوب اوکلند، پزشک با درآمدی سالیانه 400 هزار دلار می‌خواهد که به علت مسائل مختلف 4 ماه است که هیچ فارغ‌التحصیلی ابراز علاقه نکرده است.

دهکده‌ای در حومه پایتخت نیوزیلند به نام توکورا طی آگهی استخدام یک پزشک با دستمزد سالانه 400 هزار(190 هزار پوند) و بدون هیچ شب کاری و یا شیفت آخر هفته و داشتن 12 هفته تعطیلی در کل سال، هنوز هیچ شخصی علاقه خود را نسبت به این کار اعلام نکرده است.

دکتر آلن 61 ساله در تلاش است تا جایگزینی برای خود پیدا کند، اما طی 4 ماه گذشته هیچ پزشکی نسبت به آگهی استخدام او ابراز علاقه نکرده است.

دکتر کنی، در این رابطه می‌گوید: تاکورا در حدود 13 هزار و 500 نفر جمعیت دارد و در 130 مایلی جنوب اوکلند است و خودش 30 سال پیش از انگلستان برای کار این منطقه آمده و به علت حجم کار زیاد و فاصله این شهر با دیگر شهرهای بزرگ نیوزیلند فارغ‌التحصیلان پزشک جوان هیچ علاقه‌ای به کار کردن در این شهر ندارند.

گفتنی است، نیوزیلند مانند دیگر کشورها برای جذب پزشکان جوان جهت کار کردن در مناطق روستایی می‌کند و بر طبق آثار منتشر شده 37 درصد مطب پزشکان در مناطق روستایی این کشور خالی است.

دکتر کنی 6 هزار بیمار را تحت عمل جراحی قرار داده است که به علت حجم کار، می‌خواهد یک پزشک جوان را با خود شریک کند که مشکل او پیدا نکردن یک همکار است.

کنی‌ اضافه می‌کند: من روزانه 43 نفر را ویزیت می‌کنم و مطب از ساعت 8:30 صبح تا 6 بعدازظهر یکسره بدون وقت ناهار و استراحت باز است و این مسئله مرا خسته می‌کند و با وجود اینکه من این جا را دوست دارم ولی در حال حاضر زمان بازنشستگی و استراحت من فرا رسیده است.

وی در پایان گفت: در زمان تعطیلات سال نو من به علت حجم بالای کار، سفر نکرده و خانواده‌ام را در انگلیس ندیدم.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید