شمارش معکوس برای حضور در بزرگترین گردهمایی طراحان اپلیکیشن موبایل ایران

0

شمارش معکوس برای حضور در بزرگترین گردهمایی طراحان اپلیکیشن موبایل ایران

دومین دور همی کافه بازار که با نام ۵شنبه بازار شناخته می شود، امسال در روز های هشتم و نهم اردیبهشت ماه در سالن برج میلاد میزبان توسعه دهندگان و علاقمندان اپلیکیشن های موبایل خواهد بود. این مراسم میزبان هزار نفر بوده و علاقمندان برای شرکت در آن تا ۳۱ فروردین فرصت دارند تا استفاده از کد تخفیف در صفحه مخصوص این رویداد در سایت کافه‌بازار در این رویداد ثبت نام کنند. 

۵‌شنبه‌بازار امسال با هدف بازنگری و هشتگ رسمی #باز_ببین سعی در تشویق و ترغیب طراحان و فعالان اکوسیستم اپلیکیشن‌های موبایل ایران به ارتقای فنی و تجاری کسب و کارشان دارد. از همین رو طی دو روز از ساعت ۸ صبح تا ۶ بعد از ظهر در مرکز همایش‌های برج میلاد با ۴ جلسه آموزشی هم‌زمان در هر روز و ۳ پنل تخصصی می‌کوشد این مفهوم را بیشتر با جامعه توسعه‌دهندگانش مطرح کند. برخی کارگاه‌ها دارای موضوعات آموزشی و بعضی دارای زمینه تجاری هستند تا شرکت‌کنندگان بتوانند بسته به نیاز و سلیقه خود در آنها شرکت‌کنند. در سالن اصلی هم دو پنل روز اول درباره جذب سرمایه‌ از طریق ناشران و الگو‌سازی برای طراحی یک بازی موفق خواهد بود. پنل روز دوم هم درباره بومی‌سازی کسب‌و کارهای جهانی است که با حضور بسیاری از ستارگان تجارت الکترونیکی ایران برگزار خواهد شد. 

حسام آرمندهی، مدیرعامل کافه‌بازار، روز نخست مراسم را با بیان آخرین آمارهای بازار اپلیکیشن‌های ایرانی آغاز خواهد کرد و روز دوم هم تیم بازاریابی ما، جزئیاتی را درباره نحوه موفقیت و گرایش‌های آتی کافه بازار ارائه خواهد داد. در انتهای روز پایانی با حضور مهمانان و مسئولان از ۶ اپلیکیشن برتر سال 1394 تقدیر خواهد شد که بدون شک یکی از جذابترین بخش‌های مراسم خواهد بود. پایان‌بخش دومین روز رویداد ۵‌شنبه بازار هم کنسرتی از گروه موسیقی محبوب پالت است که این بار چند هدیه ویژه برای شرکت‌کنندگان در مراسم خواهندداشت. 

به گفته هدیه میری‌مقدم، مدیر برندینگ کافه‌بازار، نظام فعلی ثبت‌نام صرفا با هدف هدفمند کردن و تخصصی‌ماندن رویداد طراحی شده‌است تا مخاطبان جدی تر و علاقمند این حوزه وارد آن شوند. به همین منظور هم لینک تخفیف ویژه ثبت‌نام در سایت در نظر گرفته شده که فعالان این صنعت پس از پر کردن یک فرم ساده درباره سوابق و علایقشان میتوانند تا ۷۰ درصد تخفیف دریافت می‌کنند.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام مستقیم می‌توانند به صفحه رسمی مراسم مراجعه کنند. کانال رسمی رویداد در سایت آپارات به انتشار ویدئوهای پیش از مراسم و پخش زنده بخشی از رویداد خواهد پرداخت و در عین حال علاقه‌مندان می‌توانند رویداد را از طریق هشتگ‌های #۵‌شنبه‌بازار، #۵شنبه_بازار یا #Panjshanbebazaar در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنند. وب‌سایت رسمی رویداد به آدرس 5shanbe.cafebazaar.ir همچنان مهمترین دروازه برای اطلاع از آخرین جزئیات است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید