شمار معکوس برای عرضه فولکس‌واگن پولو ۲۰۱۷

0

به احتمال زیاد در نیمه دوم سال ۲۰۱۷؛ نسل بعدی خودروی فولکس‌واگن پولو، با تغییراتی در ظاهر، بهبود فضای داخلی و اضافه شدن ویژگی‌های جدید عرضه خواهد شد. مهندسان فولکس‌واگن با بهبود کابین و  فضای سرنشینان عقب؛ و همچنین استفاده از مواد باکیفیت و مقاوم‌؛ این خودرو را تبدیل به رقیب جدی OPEL CORSA  و Ford Fiesta کرده‌اند.

vw-polo-nextgen-quality-tech-3

 فاصله دو محور مدل فعلی پولو ۲۴۷۰ میلی‌متر بوده که در مدل جدید حدود ۹۰ میلی‌متر رشد داشته و فضای کابین بزرگتر شده است. با وجود رشد فاصله دو محور فولکس‌واگن پولو؛ فاصله طولی این خودرو تغییری نداشته و همانند مدل فعلی، ۴ متر خواهد بود.

vw-polo-nextgen-quality-tech-2

به احتمال زیاد پولوی جدید در دو مدل مختلف و با دو موتور ۱ لیتری توربوشارژ؛ با قدرت ۱۰۰ و ۱۱۵ اسب‌بخار عرضه خواهد شد. البته گزینه‌های دیگری مانند موتورهای بنزینی ۱۴۰ و ۱۶۰ اسب‌بخاری و همچنین موتورهای دیزلی؛ ۹۰ ، ۱۱۰ و ۱۳۰ اسب‌بخاری نیز مد نظر فولکس‌واگن هستند. خریداران نسل جدید فولکس‌واگن پولو، از یک صفحه نمایش بزرگ که قابلیت اتصال به تلفن‌های هوشمند و استفاده از اپل CarPlay و Android Auto را داراست؛ بهره می‌برند. بزرگی این صفحه نمایش ۹.۵ اینچ خواهد بود!

آقای Herbert Diess، رئیس جدید فولکس واگن؛ با اشاره به عرضه این خودرو در سال ۲۰۱۷، احتمال داده است که برخی از ویژگی‌های نسخه فیس‌لیفت Mk7 Golf، برای نخستین بار در نسل جدید پولو به کار گرفته شوند.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید