شما نظر دهید: حمله کاربران ایرانی این بار به صفحه دیمیتری پایت؛کی این داستان سر آید؟!

0

شما نظر دهید: حمله کاربران ایرانی این بار به صفحه دیمیتری پایت؛کی این داستان سر آید؟!

شبکه های اجتماعی مثل تیغ دو لبه اند! بسته به شرایط استفاده کنندگان آن می توانند مفید باشند یا در راستای اهداف زشت به کار روند. یکی از کارهای زشتی که به وسیله شبکه های اجتماعی می توان انجام داد استفاده از الفاظ رکیک و زشت در بخش نظرات صفحات مربوط به مشاهیر است. با رشد این شبکه ها در بین ایرانیان هم این بخش زشت از این ابزار بیشتر در کشورمان نمایان شده است که البته فقط مختص به ایرانی ها نیست و در همه جای دنیا شاهد آن هستیم.

حمله کاربران ایرانی به پیج لیونل مسی بازیکن تیم ملی آرژانتین در جریان جام جهانی 2014 این حرکت زشت را به اوج خود رساند.به طوری که این بازیکن مطرح جهان با گذاشتن یک پست از کاربران ایرانی درخواست کرد تا به این عمل پایان دهند.حمله به صفحه “میلوراد ماژیچ” داور بازی ایران و آرژانتین بخاطر نگرفتن پنالتی اشکان دژاگه هم جزو همین حرکات بود. این سریال کماکان ادامه دارد و این بار در جریان رقابت های یورو 2016 و تنه زدن دیمیتری پایت به رونالدو و مصدومیت هم ادامه داشت و دیشب کاربران ایرانی با حمله به صفحه اینستاگرام این بازیکن فرانسوی گوی سبقت را از کاربران دیگر در سراسر جهان ربودند و شروع به فحاشی در صفحه وی کردند.

 نظر شما درباره این موارد چیست ؟

آیا این افراد می توانند تصویر فرهنگ کشورمان را در بین جهانیان خدشه دار کنند ؟

راهکار شما برای پایان دادن به این گونه حرکات چیست ؟

 

وب سایت سخت افزار

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید