«شهرزاد» و «برکینگ بد» را با هزینه یک دی وی دی بخرید

0

گیگر:

مدیرعامل شرکت «تصویرگستر پاسارگاد» بیان کرد که مجموعه «شهرزاد» و «برکینگ بد» با هزینه یک دی وی دی در بازار عرضه می شود.

به گزارش بولتن نیوز، علی اسدزاده مدیرعامل شرکت «تصویرگستر پاسارگاد» با اشاره به عرضه سریال خارجی «برکینگ بد» همراه با سریال «شهرزاد» گفت: متاسفانه سریال های خارجی در شبکه نمایش خانگی چندان مورد استقبال مخاطب قرار نمی گیرد و بعد از عرضه سریال «فرار از زندان»، عرضه دیگر سریال ها مانند «۲۴» و «لاست» در شبکه نمایش خانگی نیمه کار ماند.

شهرزاد

وی ادامه داد: سریال «شهرزاد» در یک دی وی دی ۵ ارائه می شود که این نوع دی وی دی ها ۱۲۰ دقیقه حجم ذخیره فیلم دارند به همین دلیل برای احترام به مخاطب در این دی وی دی ها، ۶۵ دقیقه سریال «شهرزاد» و ۴۵ دقیقه سریال «برکینگ بد» را عرضه می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت «تصویر گستر پاسارگاد» در پاسخ به این پرسش که آیا هزینه این دی وی دی با توجه به عرضه ۲ سریال افزایش پیدا می کند یا خیر، توضیح داد: هزینه خرید این دی وی دی، همان مبلغ ۴ هزار تومان است که از قبل اعلام شده بود و هیج هزینه اضافی برای عرضه سریال «برکینگ بد» گرفته نمی شود.

اسدزاده در پایان با اشاره به اینکه در تلاش است تا مخاطب در شبکه نمایش خانگی آثار با کیفیت را ببیند، گفت: سریال «برکینگ بد» با کیفیت بسیار مناسب دوبله شده و از جمله سریال های شبکه نمایش خانگی است که بهترین اصلاح رنگ و پوشش را نسبت به دیگر آثار شبکه نمایش خانگی دارد.

سریال «شهرزاد» به کارگردانی حسن فتحی از روز ۲۲ مهر ماه توسط شرکت «تصویر گستر پاسارگاد» منتشر می شود. علی نصیریان، ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، مصطفی زمانی، پریناز ایزدیار، مهدی سلطانی، محمود پاک نیت، هومن برق نورد، گلاره عباسی، غزل شاکری، سهیلا رضوی، فریبا متخصص با هنرمندی جمشید هاشم پور و ابوالفضل پورعرب به همراه بیش از ۲۰۰ هنرمند دیگر از نقش آفرینان این مجموعه هستند.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید