شهریه مدارس شاهد اعلام شد

0

مدیرکل دفتر امور شاهد و ایثارگران از شهریه‌های مدارس شاهد و زمان ثبت نام دانش آموزان پایه هفتم خبر داد.

محمدحسین کفراشی مدیرکل دفتر امور شاهد و ایثارگر آموزش و پرورش در گفت و گو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش  گروه علمی پزشكی  گفت: بنیاد شهید برای فرزندان شهدا و جانبازان بالای 70 درصد هزینه فوق برنامه و کمک سرانه را پرداخت می کند که 25 درصد از هزینه را باید این افراد بپردازند، برای جانبازان 25 تا 50 درصد، 40 درصد تخفیف شهریه و برای جانبازان زیر 25 درصد 20 درصد تخفیف شهریه در نظر گرفته شده است.

وی از هزینه های شهریه در مقاطع مختلف خبر داد و افزود: هزینه شهریه در دوره ابتدایی 350 تا 530 هزار تومان در دوره متوسطه اول 400 تا 600 هزار تومان و در دوره متوسطه دوم 480 تا 780 هزار تومان مصوب شده است.

 

کفراشی تصریح کرد: سال گذشته مجموع ورودی های مقطع ابتدایی و دوره اول متوسطه مدارس شاهد نزدیک به 68درصد است که امسال با اضافه شدن دوره‌ی دوم متوسطه طبیعتا این درصد بیشتر می‌شود.

 

 مدیرکل دفتر امور شاهد و ایثارگران اظهار کرد: ثبت‌نام دانش‌آموزان در پایه اول ابتدایی مدارس شاهد از اول تا 15 خرداد انجام همچنین ثبت‌نام دانش‌آموزان در پایه هفتم مدارس شاهد از اول تا 15 تیر انجام می شود، دانش آموزان برای ثبت نام می توانند به سامانه اینترنتی sajamedu.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید