شهوت جنسی خیلی زیادی دارم!

0

من شهوت جنسی خیلی زیادی دارم جوری که در درس و تمام زندگی من تاثیر گذاشته و حتی تمرکزم رو روی درسم از دست دادم..

پرسش: من شهوت جنسی خیلی زیادی دارم جوری که در درس و تمام زندگی من تاثیر گذاشته و حتی تمرکزم رو روی درسم از دست دادم و ضمنا استمناء هم نمیکنم لطفا یه داروی گیاهی برای کاهش شهوت جنسی با نوع مصرف آن ذکر کنید.

شهوت جنسی خیلی زیادی دارم!

پاسخ: کاهش میل بدون جهت دارای عوارض گوناگون هست، تاریخ بیانگر آن است كه انسان ، حداقل بمنظور بقاء نسل ، ملزم و نیازمند به بهره‌جویی از جنسیت ( sex ) و میل جنسی (sexuality) و انجام آمیزش جنسی بوده است.
از منظر طب سنتی ( ایرانی – اسلامی ) غذای جنسی (sex) جایگاهی بسیار مهم دارد و نه تنها در رده‌ی نیازهای فیزیولوژیك انسانها مانند گرسنگی ، تشنگی و نیاز به هوا و خواب، بوده بلکه در حیطه نیازهای معنوی وعرفانی چون نیاز به زیبایی و كمال در نظر گرفته می‌شود و حد تعالیم و مرزبندی ها و گزینش‌های آن بقدری وسیع و باریك و دقیق می‌باشد كه در پاره‌ای موارد با غذای انس یكجا تلقی می‌گردد . بنظر ما این مقدار دقت و وسواس انگیزه مهمی در تبیین رابطه جنسی طبیعی و غیر طبیعی و آثار مخرب فقدان آموزش جنسی و نحوه صحیح ارضاء تمایلات و انجام رفتارهای جنسی انسانها می‌باشد.

نسخه های پیشنهادی کاهش میل جنسی با توجه به ظرورت
1. اصلاح مزاج و تنظیم تغذیه تحت نظر یک پزشک با تجربه
2. حجامت عام و کمر
3. نسخه شماره 1- دارو : ترنج ( بالنگ ) ( Citrus medica )
مقدر مصرف : روزی سه یار هر بار یک فنجان آب ترنج میل کنید .
4. نسخه شماره 2- دارو : عدس ( Lens esculenta)
مقدار مصرف : لااقل روزی یکبار مقدری عدس پخته را همراه غذا میل کنید .

براي عضويت در خبرنامه ني ني بان و اطلاع از بهترين و پربيننده ترين مطالب، کافي است يک بار فرم عضويت ما را از اينجا پر کنيد.

لینک مطلب

پاسخ دهید