شواهد بیشتری از وجود دوربین دوگانه در آیفون 7 پلاس

0

شواهد بیشتری از وجود دوربین دوگانه در آیفون 7 پلاس

اپل در هفته های اخیر با تصمیمات و البته شایعاتی که پیرامون این کمپانی به گوش می رسند خبر ساز شده و بار دیگر خود را به صدر اخبار رسانه ها رسانده است. در رزوهای گذشته شنیده شده بود که این شرکت قصد دارد دستگاه دیگری را نیز به خط تولید محصولات خود اضافه کند که از یک نمایشگر 5.8 اینچی بهره برده و دارای سخت افزار و امکانات بهتری نسبت به آیفون های اصلی می باشد و حتی نام آیفون پرو نیز برای آن ذکر شده بود. حالا تصاویری منتشر شده که نشان می دهد اپل تصمیمات جالبی برای آیفون 7 پلاس دارد.

اولین بار در ژآنویه گذشته بود که اعلام شد اپل در حال کار بر روی استفاده از یک ماژول دوربین دوگانه در آیفون 7 پلاس است. درباره جزئیات سخت افزاری این ماژول شایعه شده بود که هر دو لنز دارای دقت 12 مگاپیکسلی بوده و توسط سونی ساخته خواهند شد. همچنین یکی از آنها دارای لرزشگیر اپتیکال می باشد و دیگری زوم اپتیکال 2 تا 3 برابری را در اختیار کاربران قرار می دهد و البته سال گذشته نیز اپل پتنتی دقیقا با همین جزئیات به ثبت رسانده بود که باعث می شد شایعات قدرت بیشتری پیدا کنند. حالا یک وب سایت تایوانی تصاویری را منتشر کرده که ادعا می شود مربوط به همین ماژول دوربین دوگانه می باشند و قرار است در آیفون 7 پلاس شاهد استفاده از آنها باشیم.

چنین اتفاقی علامت سوال های متعددی را در ذهن ایجاد می کند. مورد اول اینکه با این وضع تکلیف آیفون پرو چه خواهد بود و آیا این دستگاه افسانه ای تنها در حد شایعات باقی می ماند یا اپل برنامه ویژه ای برای آن دارد؟ مورد بعدی مربوط به افزایش قیمت احتمالی دستگاه است که میتواند شکاف بیشتری را بین آیفون 7 و آیفون 7 پلاس ایجاد کند و گوشی های عمدتا گران اپل را از دسترس بسیاری از خریداران خارج کند که این اتفاق با در نظر گرفتن آیفون SE که در رنج قیمتی پایین تری عرضه خواهد شد می تواند نشان دهنده استراتژی های فروش جدید اپل باشد. همچنین باید به یاد آورد که کمپانی اپل سال گذشته شرکتی با نام LinX را خریداری کرده بود که تکنولوژی ابداعی این شرکت ادعا می کند قادر است کیفیت عکس های گرفته شده توسط دوربین تلفن های هوشمند را حتی تا سطح دوربین های SLR حرفه ای افزایش دهد. در هر صورت ظاهرا هفته ها و ماه های آینده می تواند خبرهای داغی برای هواداران اپل به همراه داشته باشد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید