شوخی و خنده های بیک زاده و عادل در 90/ «اینقدر گفتی هاشم و مسی که چشمم زدند!»

0

ورزش > لیگ برتر – بیک زاده میهمان عادل و برنامه 90 بود و گفت و گوی آنها جذاب از آب در آمد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ هاشم که یکی از بامزه ترین فوتبالیست های ایران است، از همان ابتدای حضور در 90 با خنده و شوخی ظاهر شد. عادل فردوسی پور خیلی زود به ماجرای هاشم و مسی رسید. مجری 90 گفت که پس از قرعه کشی جام جهانی همراه با جواد نکونام گفتند تقابل مسی و بیک زاده جالب می شود و بعد از آن مردم جوک های زیادی ساختند. هاشم با خنده به فردوسی پور گفت: «شما سبب شدی من چشم بخورم و جایم را از دست بدهم.(خنده)» بیک زاده با خنده ادامه داد: «اینقدر گفتی هاشم و مسی که چشم خوردم. من به چشم زدن اعتقاد دارم. بالاخره چشم زدن هست. من می کنم چشم خوردم چون هم تغذیه ام خوب است و هم استراحت خوبی دارم.»
عادل با خنده گفت که چرا تو را چشم می زنند؟ که بیک زاده با خنده گفت: «شاید چون خوش تیپم!» او ادامه داد: «به خود آقا جواد(نکونام) هم گفتم مسی و رونالدو حق تو را خورده اند چرا به من گیر دادی؟»
هاشم در بخش دیگری از حرف هایش گفت: «قبل از جام جهانی همه اش در اردو بودیم. وقتی به اردوی آفریقای جنوبی رفتیم، دخترم به دنیا آمد. من رفتم جام جهانی و وقتی برگشتم بچه ام دو ماهه بود! فکر کنم اگر یک مقدار می فهمید، به جای بابا به من می گفت عمو!»
او درباره حضور در برزیل زودتر از تیم ملی هم گفت: «آره دیگر. من مصدوم بودم و زودتر رفتم. حالا من هم تک و تنها آنجا و زبانم که می دانی فول!(خنده)»

252 43

 

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید