شوی مخصوص کریسمس؛ بیل مورای بازیگر، سوفیا کاپولا کارگردان

0

به نقل از گیگر:

بیل مورای و سوفیا کاپولا شوی ویژه‌ای را برای کریسمس تهیه‌ کرده‌اند.

به گزارش سینماخبر، به نقل از هیت فیکس، «یک کریسمس ویژه» عنوان برنامه‌ای است که به کارگردانی سوفیا کاپولا و با بازی بیل مورای برای پخش در کریسمس از شبکه نت فلیکس تولید شده است و چهارم دسامبر به نمایش در می‌آید.

نویسندگی آنرا هم مورای، کاپولا و میتچ گلیزر برعهده داشته‌اند و تصویر ضمیمه مطلب حاضر، نخستین پوستر آن است. این شو در واقع ادای دینی به یک جنگ شبانه متنوع است که مورای در فاصله سالهای 1977 تا 93 آنرا اجرا می‌کرد و «شنبه شب، زنده» نام داشت. برنامه‌ای که ستارگانی همچون رابرت دنیرو و اما تورمن هم در آن به عنوان هنرمند مهمان شرکت داشتند. در برنامه ویژه کریسمس شاهد حضور مورای در هتل کارلایل هستیم که از شدت بارش برف در نیویورک آنجا گیر افتاده و به مرور با آمدن مهمانانی جدید، بساط شادی و تفریح در تعطیلات بهاری مهیا می‌شود و گپ و گفت‌های جالبی شکل می‌گیرد.

از جمله چهره‌های سرشناسی که به این هتل خواهند آمد و با مورای آشنا و وارد صحبت می‌شوند، می‌توان به مایکل سرا خواننده و بازیگر آمریکایی، جورج کلونی، مایلی سایرس هنرپیشه و ترانه سرای آمریکایی، دیمیتری دیمیترو، دیوید جانسن، رشیدا جونز، جنی لویس، امی پوهلر، کریس راک، مایا رودلف، جیسون شوارتزمن، پل شافر، جولی وایت، گروه موسیقی فونیکس و… اشاره کرد.

منبع:بانی فیلم آنلاین

 

پاسخ دهید