شکنجه دختر انگلیسی در اسرائیل + عکس

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، روزنامه صهیونیستی معاریو نوشت: یک دختر انگلیسی ۵ ماه پیش در تل آویو کشته شد که خشم انگلیسی‌ها از این موضوع هنوز فروکش نکرده است.

شکنجه دختر انگلیسی در اسرائیل + عکس

معاریو افزود: جسد دختر ۳۸ ساله به نام «جولی پِرسِن» در یکی از هتل‌های شهر ساحلی ایلات در جنوب اسرائیل پیدا شد.

این روزنامه صهیونیستی اعلام کرد: خویشاوندان پرسن پلیس اسرائیل را به پنهان کردن اطلاعات مهم پرونده قتل دخترشان متهم می‌کنند و رسانه‌های انگلیس نیز این قضیه را پوشش خبری نمی‌دهند و سانسور می‌کنند.

معاریو افزود: با وجود اینکه نشانه‌های ضرب و جرح در بدن و صورت پرسون دیده می‌شود، ولی پلیس اسرائیل قضیه ضرب و جرح این دختر را رد می‌کند.

تصاویری از جسد پرسن منتشر شده است که آثار شکنجه را در چهره وی نشان می‌دهد ولی دولت انگلیس هنوز واکنشی به این قضیه نشان نداده و سفیر خود را از تل آویو فرانخوانده است.

رژیم صهیونیستی علاوه بر سابقه سیاه خود دراعمال ضد بشری علیه فلسطینی‌ها، در ارتباط با برخی مسافران و مهاجران به آن کشور هم پرونده سیاهی دارد.

قتل فجیع راشل کوری آمریکایی ۲۳ ساله و یکی از فعالان حقوق بشر که برای دفاع از فلسطینی‌ها به سرزمین‌های اشغالی سفر کرده بود از جمله مواردی است که دولتمردان آمریکایی همصدا با صهیونیست‌ها تلاش کردند روی آن سرپوش بگذارند.

نیروهای رژیم صهیونیسی راشل کوری را درسال ۲۰۰۳ هنگامی که قصد داشت مانع تخریب منازل فلسطینی‌ها شود، زیر چرخ‌های بلدوزر له کردند.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید