شگفت انگیزترین درختان جهان + تصاویر

0

کاج  Wollemi - یکی دیگر از درخت عجیب و غریب اما نه برای ظاهر آن، بلکه برای تاریخ غنی آن است. این درخت را به عنوان

کاج Wollemi – یکی دیگر از درخت عجیب و غریب اما نه برای ظاهر آن، بلکه برای تاریخ غنی آن است. این درخت را به عنوان “دایناسور زنده” می شناسند و نسل آن تقریباً منقرض شده است. این درخت در استرالیا در سال 1994 کشف شد. این درخت تنها از فسیلی 120 میلیون ساله شناخته شده است.

درختان پنبه گونه از پروهمچ - پنبه بسیار غیر معمول این درختان باعث شده در زمین پیچیده و به طور حیرت انگیزی رشد کند. این درختان در معبد مجتمع انگکور تام قرار دارند که حدود یک قرن عمر کرده اند.

درختان پنبه گونه از پروهمچ – پنبه بسیار غیر معمول این درختان باعث شده در زمین پیچیده و به طور حیرت انگیزی رشد کند. این درختان در معبد مجتمع انگکور تام قرار دارند که حدود یک قرن عمر کرده اند.

درخت چپل - در یک کلیسای کوچک درخت بلوط 500 ساله قرار دارد که به نظر توخالی می آید، بخش هایی از درخت مرده اند و تاج آن هرساله کوچکتر می شود.

درخت چپل – در یک کلیسای کوچک درخت بلوط 500 ساله قرار دارد که به نظر توخالی می آید، بخش هایی از درخت مرده اند و تاج آن هرساله کوچکتر می شود.

درخت ژنرال شرمن - درخت غول آسایی است که در پارک ملی سکویا در آمریکا قرار دارد. این درخت 2500 سال دارد و ارتفاع آن 275 فوت است. شکستگی یکی از بزرگترین شاخه های آن عنوان بزرگترین درخت را از این درخت گرفته است.

درخت ژنرال شرمن – درخت غول آسایی است که در پارک ملی سکویا در آمریکا قرار دارد. این درخت 2500 سال دارد و ارتفاع آن 275 فوت است. شکستگی یکی از بزرگترین شاخه های آن عنوان بزرگترین درخت را از این درخت گرفته است.

 درخت بادام زمینی Pirangi -  این  درخت در برزیل یکی از درختان غیر معمول است. ریشه این درخت 8500 متر مربع از زمین را می پوشاند.

درخت بادام زمینی Pirangi – این درخت در برزیل یکی از درختان غیر معمول است. ریشه این درخت 8500 متر مربع از زمین را می پوشاند.

درخت Tule - این  درخت معروف ترین درخت در مکزیک است. معمولاً در نزدیکی شهر اوآخاکا رشد می کند. هر چند که در شهر، سانتا ماریا دل Tule ریشه دارد اما آن یکی، بزرگترین و یا قدیمی ترین درخت در جهان محسوب می شود.

درخت Tule – این درخت معروف ترین درخت در مکزیک است. معمولاً در نزدیکی شهر اوآخاکا رشد می کند. هر چند که در شهر، سانتا ماریا دل Tule ریشه دارد اما آن یکی، بزرگترین و یا قدیمی ترین درخت در جهان محسوب می شود.

درخت زندگی - درختی مرموز و شگفت انگیز است در کشور جزیره ای بحرین که 4 قرن سن دارد.

درخت زندگی – درختی مرموز و شگفت انگیز است در کشور جزیره ای بحرین که 4 قرن سن دارد.

کتری بائوباب - Baobabs درختان بسیار عجیب و غریبی هستند که با توجه به شکل متمایز خود معروف شده اند. این درختان در ماداگاسکار یافت و آنها اغلب به عنوان

کتری بائوباب – Baobabs درختان بسیار عجیب و غریبی هستند که با توجه به شکل متمایز خود معروف شده اند. این درختان در ماداگاسکار یافت و آنها اغلب به عنوان “کتری بائوباب” نامیده می شود. این درختان در بسیاری از اوقات سال دارای برگ هستند اما تنه ضخیم و مقاوم آنها در برابر آتش می تواند آب را ذخیره کنید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید