شیائومی اولین هدست واقعیت مجازی خود را با نام Mi VR Play معرفی کرد

0

شیائومی اولین هدست واقعیت مجازی خود را با نام Mi VR Play معرفی کرد

کمپانی شیائومی به نظر میرسد قصد دارد تا وسعت کاری خود را افزایش دهد و تنها به تولید گوشی های هوشمند اکتفا نکند. مدت زیادی از معرفی اولین نوت بوک با برند شیائومی نمیگذرد که با توجه به قیمت می نوت بوک قطعا یکی از با ارزش ترین اولترابوک های داخل بازار محسوب میشود. حال همان طور که انتظار میرفت شیائومی روز گذشته اولین هدست واقعیت مجازی خود را نیز معرفی کرد تا در این زمینه نیز همچنان در کورس رقابت با دیگر کمپانی ها حفظ شود. در ادامه ی مطلب همراه ما باشید تا بیشتر با Mi VR Play آشنا شویم.

 

هدست شیائومی نیز مانند اکثر هدست های واقعیت مجازی طراحی همانند Cardboard گوگل دارد و با اصول طراحی واقعیت مجازی توسعه داده شده است و در نهایت با لنز های شیشه ای واقعیت مجازی همراه شده است. در حالی که پیش از معرفی دستگاه در مورد تاریخ معرفی شنیده بودیم که این دستگاه روز 1 آگوست معرفی خواهد در نهایت کمپانی این هدست را در تاریخ 4 آگوست رونمایی کرد. همانطور که عنوان شد طراحی Mi VR Play بسیار شبیه به هدست CardBoard گوگل است که البته این هدست هنوز در حال گذراندن تست های آزمایشی است.

در واقع میتوان گفت شیائومی Mi VR Play یک جعبه ی Cardboard است که شبیه به Cardboard گوگل است اما کمی در طراحی دستگاه سلیقه ی بیشتر به خرج داده شده است و در نهایت هدست با مواد مقاوم تری ساخته شده است و البته جایگاهی که گوشی هوشمند قرار میگیرد به لطف وجود یک زیپ ایمن تر شده است تا احتمال افتادن گوشی از داخل دستگاه کم شود. بر اساس اطلاعاتی که توسط کمپانی شیائومی ارائه شده، Mi VR Play از لنز های شیشه ای واقعیت مجازی بهره میبرد که در نهایت با یک طراحی زیپ دار و جنس بدنه ی کتان پوشیده شده است. همچنین Mi VR Play قادر است تا گوشی هایی با سایز 4.7 الی 5.7 اینچ را در خود جای دهد . همچنین هدست واقعیت مجازی شیائومی دارای نرم افزار اختصاصی است که ویدئو های پانارومیک، فیلم های سه بعدی و بازی ها را به نمایش میگذارد.

در آخر شیائومی تاریخی را برای عرضه ی Mi VR Play مشخص نکرده است احتمالا مدتی به طول میانجامد تا این هدست وارد بازار شود زیرا که به گفته ی کمپانی Mi VR Play در چین در مرحله ی تست عمومی قرار دارد بنابراین به این زودی شاهد عرضه ی این هدست در بازار نخواهیم بود. نظر شما در مورد هدست واقعیت مجازی شیائومی چیست؟

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید