صبحت های آرنولد شوارتزنگر درباره فیلم جدید ترمیناتور

0

گیگر در دانلود فیلم و سریال :

صحبت های جدید «آرنولد شوارتزنگر» درباره قسمت ششم فیلم «ترمیناتور»

«آرنولد شوارتزنگر» در مصاحبات ذکر کرده که قسمت ششم فیلم «ترمیناتور» کاملا متفاوت و جدید خواهد بود.

همانطور که میدونید ، سازندگان قسمت ششم فیلم «ترمیناتور» اعلام کردند که این فیلم در تاریخ ۲۶ جولای ۲۰۱۹ اکران خواهد شد. حال ، بازیگر کهنه کار و محبوب سینما هالیوود ، «آرنولد شوارتزنگر» که در سری فیلم های «ترمیناتور» نیز حضور داشته ، صحبت های جدیدی رو درباره این فیلم انجام داده و توضیح داده که چگونه «جیمز کامرون» و «تیم میلر» ، اثری تازه و متفاوت از دنیای ترمیناتور خواهند ساخت. او در مصاحبه ای که با «بیزینس اینسایدر» انجام داده ، می گوید:” من فکر میکنم که داستانی که جیمز کامرون و تیم میلر بر سر اون به توافق رسیدند و در نظر دارند ، ادامه دادن داستان ربات تی-۸۰۰ است ، البته این فیلم ، داستان جدیدی رو به بیننده به نمایش خواهد گذاشت. کاری که این دو در فکر دارند این است که چند شخصیت ابتدایی همچون لیندا همیلتون و من رو در فیلم جای بدهند و بقیه رو کنار بگذارند. شخصیت های دیگر و بازه های زمانی مختلف ، به احتمال من ، به طور کامل کنار گذاشته خواهند شد.”

در مصاحبات قبلی هم که با «تیم میلر» انجام شده بود ، او ذکر کرده بود که هیچ مشکلی با سن «آرنولد شوارتزنگر» ندارد. او در این مصاحبات می گوید:” حتی در فیلم «Terminator: Genisys» ، او یک شخصیت جوانتر نسبت به ترمیناتور پیر بوده. به نظر من ، ما باید سن او را کنار بگذاریم. این چیزیه که باعث تازگی و علاقه طرفداران به این فیلم میشه.” «جیمز کامرون» هم در مصاحبات قبلی اش گفت:” فعلا ما به دنبال یک شخصیت ۱۸ ساله دختر هستیم تا بتونه نقش جدید این فیلم که به نظر من ، محبوبیت زیادی رو به دست میاره رو بازی کنه. ما هنوز شخصیت های قبلی رو داریم و در این فیلم شخصیت های آینده و گذشته کارکتر ها هم حضور دارند. در راس این ماجرا ، دو شخصیت محبوب و قدیمی این فیلم که آرنولد و لیندا ، نقش آنها رو بازی می کنند نیز حضور خواهند داشت.”


پیشنهادات سایت:

برای باخبر شدن از آخرین اخبار سایت و سینمای جهان ، به کانال تلگرام http://www.irangapco.com/category/downloads بپیوندید.

کانال تلگرام http://www.irangapco.com/category/downloads

پاسخ دهید