صحبت های جدید کارگردان قسمت نهم فیلم جنگ ستارگان

0

گیگر در دانلود فیلم و سریال :

«جی جی آبرامز» ، کارگردان نهمین قسمت سری فیلم های «جنگ ستارگان» از داستان این فیلم سخن می گوید.

او در مصاحبه جدیدش ، از داستان این اثر و قسمت‌های آینده این مجموعه گفت.

هنوز فیلم «جنگ ستارگان: آخرین جدای» اکران نشده است ، اما «جی جی آبرامز» کارگردان قسمت نهم سری فیلم جنگ ستارگان جزئیات و اطلاعات کوچکی از این فیلم رو در اختیار هواداران سری فیلم های جنگ ستارگان قرار داده. در ابتدا کارگردانی این فیلم برعهده «کالین ترورو» بود. اما طی اخباری که در ماه اخیر منتشر شد ، استودیو «لوکاس فیلم» اعلام کرد که همکاری خود را با ترورو قطع کرده است. بعد از ترک ترورو از پروژه ، این استودیو تصمیم گرفت تا «جی جی آبرامز» را ، به عنوان کارگردان این قسمت انتخاب کند. در مصاحبه جدیدی که با او انجام شد ، نطرات خودش رو اینگونه بیان می کند :”من فکر می‌کنم که ما باید کارها و وظایفمان را با همان شور و اشتیاقی انجام دهیم که زمانی در کودکی عاشق این فیلم‌ها بودیم و با ذوق و شوق خاصی به تماشای آنها می‌نشستیم. اما در عین حال باید به این موضوع هم توجه داشت که باید فیلم‌ها را به سمتی ببریم که تا به حال کسی در آن مسیر قدم نگذاشته است. انجام دادن هر دو مورد ذکر شده به صورت همزمان به نوعی مسئولیتی است که بر گردن ما قرار دارد.”

او همچنین درباره ترک ترورو از این پروژه ، ذکر کرد: “مسئله عجیبی است. مایکل پیش‌تر روی پروژه‌هایی مثل سری فیلم «سیاره میمون‌ها» ، مجموعه فیلم «پیشتازان فضا» و سری فیلم «جنگ ستارگان» کار کرده و به نوعی تمامی این پروژه‌ها برای بسیاری هنرمندان حتی تصورش هم همانند یک رویا است. اما با این حال ما نمی‌توانیم همیشه روی آن‌ها حساب باز کنیم و همیشه روی همین ایده‌های قدیمی کار کنیم و از آنها لذت ببریم. به نظر من ما باید کارهای دیگر هم بکنیم و به سراغ ایده‌های کاملا جدید هم برویم.” او همچنین اضافه کرد که اگرچه فیلم های جنگ ستارگان زیبا و دلنشین هستند ، ولی سازندگان و نوآوران باید سراغ ایده های جدید بروند. دنیای جنگ ستارگان آنقدر بزرگ است که هرکسی قادر به ایده پردازی است و گفته که همیشه ، ایده های نو و جذابی در دل فیلم نهفته است. اکران فیلم «جنگ ستارگان: اپیزود ۹» برای ۲۹ دسامبر ۲۰۱۹ (۸ دی ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.


پیشنهادات سایت:

برای باخبر شدن از آخرین اخبار سایت و سینمای جهان ، به کانال تلگرام http://www.irangapco.com/category/downloads بپیوندید.

کانال تلگرام http://www.irangapco.com/category/downloads

پاسخ دهید