صعود تیم‌های ایرانی در نخستین روز مسابقات جهانی ربوکاپ آلمان

0

تیم های دانشگاه آزاد قزوین، دانشگاه امیرکبیر، باسط پژوه، دبیرستان فرززانگان تهران با کسب امتیازات لازم به مرحله بعدی مسابقات جهانی ربوکاپ آلمان 2016 صعود کردند.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی  به نقل از ستاد اطلاع رسانی مسابقات بین المللی ربوکاپ 2016 آلمان؛ دکتر موسی خانی رییس کمیته ملی ربوکاپ جمهوری اسلامی ایران گفت: در رقابت های جهانی لیگ امدادگر واقعی تیمMRL  دانشگاه آزاد قزوین با کسب بیشترین امتیاز به عنوان سرگروه به مرحله بعد صعود کرد.

وی ادامه داد : در این مرحله تیم لیگ امدادگر واقعی دانشگاه آزاد قزوین می بایست با تیم هایی از کشورهای تایلند، هلند، آمریکا و اتریش به رقابت بپردازد.

پیشتازی تیم‌های ایرانی در نخستین روز مسابقات جهانی ربوکاپ آلمان

وی در ادامه با اشاره به حضور دانشگاه امیرکبیر در لیگ انسان نما ( سایز نوجوان) گفت: این دانشگاه با کسب امتیازات لازم در دور اول مسابقات می بایست با تیم هایی از کشورهای  آلمان، تایوان و برزیل به رقابت بپردازد.

رییس کمیته ملی ربوکاپ جمهوری اسلامی ایران در ادامه به تیم های ایرانی که به دور بعد صعود کردند اشاره کرد و گفت: در لیگ امدادگر مجازی، تیم های دانشگاه آزاد قزوین، دانشگاه امیرکبیر و دبیرستان رسالت با کسب امتیازات لازم به دور بعد صعود کردند و می بایست در این  دور با تیم هایی از ترکیه، ژاپن و هلند به رقابت بپردازند.

پیشتازی تیم‌های ایرانی در نخستین روز مسابقات جهانی ربوکاپ آلمان

دکتر موسی خانی افزود: در لیگ انسان نما(سایز کوچک)تیم MRLدانشگاه آزاد قزوین با غلبه بر تیم هایی از فرانسه و ژاپن به مرحله بعد صعود کرد از این رو ، این تیم در ادامه رقابت خود باید با تیم هایی از کشورهای فرانسه، اتریش، آلمان و انگلیس روبرو شود.

دکتر موسی خانی با اشاره به حضورتیم های باسط پژوه و ایلچی تبریز در لیگ ربات انسان نما(سایز بزرگسال) افزود: در این لیگ شاهد حضور 2 تیم ایرانی هستیم که تیم باسط پژوه با غلبه بر تیم تایوانی به دیدار تیمی از آلمان خواهد رفت و تیم دانشگاه آزاد ایلچی با کسب تساوی مقابل تیمی از کره جنوبی به دیدار تیمی از چین می رود.

پیشتازی تیم‌های ایرانی در نخستین روز مسابقات جهانی ربوکاپ آلمان

رییس کمیته ملی ربوکاپ ایران گفت: در لیگ شبیه ساز عامل تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در روز نخست با کسب بیشترین امتیاز به عنوان تیم نخست به مرحله بعد صعود کرد و تیم هایی از دبیرستان فرزانگان و چین نیز، این تیم را تعقیب می کنند.

پیشتازی تیم‌های ایرانی در نخستین روز مسابقات جهانی ربوکاپ آلمان

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید