صعود گیمر ایرانی به جمع هشت نفر برتر مسابقات جهانی بازی فیفا

0

FIFA-Game-1

بازی کامپیوتری فیفا طرفداران بسیاری زیادی در کشور ما دارد و هم‌اکنون مسابقات جام جهانی‌ بازی‌های ویدیویی (ESWC) در کشور فرانسه در حال برگزاری است که کیارش شکوهی، یکی از سه نماینده ایران ساعتی پیش توانست با پیروزی بر گیمر آلمانی به جمع هشت گیمر برتر مسابقات جهانی بازی فیفا راه یابد.

عباس ارضی، نماینده برگزاری مسابقات جهانی بازی‌های رایانه‌ای ESWC در ایران که تیم کشورمان در فرانسه را رهبری می‌کند، گفت: امسال گیمرهای برخی کشورها با توان بسیار بالا در مسابقات شرکت کرده‌اند و به دلیل سابقه درخشان گیمرهای ایرانی در این مسابقات، با آمادگی بالایی در برابر ایرانی‌ها ظاهر می‌شوند.

FIFA-Game-3

وی به صعود کیارش شکوهی به جمع هشت نفر برتر این مسابقات در رشته فیفا اشاره کرد و ادامه داد: مهرداد کمپانی دیگر نماینده کشورمان، در گروه خود پنجم شد و نتوانست از گروه صعود کند. نوید برهانی نیز که عنوان قهرمانی جهان در سال گذشته را دارد، در گروه خود اول شد اما در دور یک شانزدهم به بازیکن باسابقه رومانیایی 3 بر 2 نتیجه را واگذار کرد.

در حال حاضر تنها امید ایران برای کسب مقام در این مسابقات کیارش شکوهی است.

لازم به یادآوری است، شرکت مکعب نماینده مسابقات جهانی در ایران است و نماینده‌های ایران با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به این مسابقات اعزام شده‌اند.

FIFA-Game-2

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید