صفحه ای جدید در پرونده کیارستمی/ اعلام نتایج قطعی بررسی ها به 2 ماه بعد موکول شد

0

نماینده مجلس شورای اسلامی و ناظر پرونده کیا رستمی با اشاره به حضور فرزند ایشان در جلسه امروز از به تعویق افتادن نتایج بررسی ها خبر داد.

سیامک مره صدق عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی و نماینده ناظر پرونده مرحوم کیارستمی در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشكی ؛ افزود: امروز بهمن فرزند این هنرمند در جلسه بررسی پرونده پدرش برای پاسخگویی به برخی سوالات و در جریان قرار گیری از وضعیت رسیدگی  این پرونده حاضر شد که اطلاعات جزئی آن فعلا بیان نمی شود. 

وی با تاکید بر انجام چندین عمل جراحی متوالی آنهم در یک نقطه گفت: نتایج آزمایشهای پاتولوژی رسیده از مرحوم کیارستمی خبر از وخامت پلیپ کولن وی می دهد که به احتمال قوی این عارضه رو به رشد منجر به بدخیمی می شده است اما طبق شواهد به دست آمده این هنر مند در طول دوران بستری اش در دو بیمارستان ، از یک ناحیه (روده) چندین مرتبه و تحت عمل جراحی قرار گرفته است. 

 مره صدق همچنین تاکید کرد: با وجود گمانه زنی های جدید و واکاوی های بیشتر، اعلام نتایج قطعی پرونده مرحوم کیارستمی حداقل دو ماه دیگر طول می کشد و جزئیات جریان جلسه امروز برای رسانه ها مطرح نمی شود. 

انتهای پیام /

لینک مطلب

پاسخ دهید