صفحه کلید مکانیکی لاجیتک G610 Orion چه برتری دارد؟

0

صفحه کلید مکانیکی لاجیتک G610 Orion چه برتری دارد؟

صفحه کلید های مکانیکی بر اساس نوع سوئیچ و دارا بودن نور پس زمینه مقایسه می شوند. این نکات در تعیین قیمت نهایی صفحه کلید نیز تاثیرگذار بوده و بسیاری از کاربران دو پارامتر یاده شده را در کنار قیمت برای انتخاب محصول برتر لحاظ می کنند. خریداری صفحه کلید مکانیکی به دلیل تولید کنندگان محدود در چند سال گذشته بسیار دشوار بوده، اما در حال حاضر بسیاری از شرکت های سازنده تجهیزات گیمینگ به تولید صفحه کلید مکانیکی می پردازند. کمپانی لاجیتک یکی از سرشناس ترین شرکت های تولید کننده تجهیزات گیمینگ، از جدیدترین صفحه کلید مکانیکی خود با نام G610 Orion رونمایی کرده است.

 

صفحه کلید مکانیکی Logitech G610 Orion در دو نسخه مختلف با بهره گیری از سوئیچ های Cherry MX Red و Cherry MX Brown تولید می شود. با فرا رسیدن ماه فوریه سال ۲۰۱۶، لاجیتک از کیبرد G810 Spectrum رونمایی کرد که به نور پس زمینه RGB و سوئیچ های مکانیکی Romer-G ساخت لاجیتک بهره گرفته بود.

 

صفحه کلید مکانیکی لاجیتک G601 Orion

 

اکنون نسخه ای ارزان تر با نام G610 Orion در راه است که نور پس زمینه سفید را با خود به همراه دارد. بهره گیری از دیود نوری سفید رنگ در این صفحه کلید بسیار عجیب است، زیرا به طور معمول شرکت های تولید کننده از رنگ های جذاب مانند آبی، قرمز و سبز استفاده می کنند. تعداد ۱۰۴ کلید در کنار کلید های مالتی مدیا و تغییر حجم صدا که با ابعاد بزرگ خود به سادگی تحت تسلط کاربران قرار دارند.

 

صفحه کلید مکانیکی لاجیتک G601 Orion

 

امکان تغییر رنگ دیود نوری کیبرد وجود ندارد و تنها می توانید با بهره گیری از کلید های اختصاصی، شدت نور آن را کاهش یا افزایش دهید. کلید های F1 تا F12 به صورت ترکیبی و سفارشی قادر به دریافت ۲۶ دستور مجزا خواهند بود. هم اکنون صفحه کلید لاجیتک G610 Orion با قیمت ۱۲۰ دلار در دو نسخه قرمز و قهوه ای (نوع سوئیچ Cherry MX) پیش فروش می شود.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید