صندوق سیار انتخابات پشت در اتاق عمل جراحی وزیر بهداشت + تصاویر

0

وزیر بهداشت بعد از اتمام عمل جراحی اولین کاری که انجام داد رای خود را به صندوق انداخت.

حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشكی  گفت: رای دادن در لباس خدمت وظیفه است هر چند که مهم نیست در چه لباس و  چه جایگاهی باشید مهم این است که در این برهه از زمان رای دادن مهم‌ترین کاری است که باید انجام دهیم چرا که این رای سرنوشت کشور را رقم می‌زند. این انتخابات فرصتی است که امام راحل ایجاد کرده و باید ارزش آن را دانست مردم کشور ما هم فهیم و قدر دان هستند و فرصت را برای رقم زدن سرنوشت کشورمان مغتنم می‌دانند.

وی در ادامه افزود: افتخار می‌کنیم که کشورمان در منطقه اولین کشوری است که از شخص اول کشور که رئیس جمهور است تا نماینده‌های خانه ملت را خودشان انتخاب می‌کنند و حق انتخاب دارند.

صندوق سیار انتخابات پشت در اتاق عمل جراحی وزیر بهداشت

وزیربهداشت در خصوص حضور صندوق‌های سیار در بیمارستان‌ها تصریح کرد: از شورای نگهبان، فرمانداری‌ها، استانداری‌ها، هیئت نظارت بر انتخابات، صداوسیما، نیروی انتظامی و همه کسانی که امکان رای گیری در بیمارستان‌ها را فراهم می‌کنند کمال تشکر و قدردانی را دارم.

صندوق سیار انتخابات پشت در اتاق عمل جراحی وزیر بهداشت

گفتنی است؛ وزیر بهداشت بعد از اتمام عمل جراحی در یکی از بیمارستانهای تهران اولین کاری که انجام داد رای خود را به صندوق انداخت.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید