ضرب و شتم وحشیانه زن توریست پس از ساعت‌ها تعرض + تصاویر

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، “محمد فادل ال انساری” 33 ساله اهل “مراکش” در یک حمله وحشیانه به یک خانم توریست اهل “انگلیس” او را به شدت زخمی کرده و مورد تجاوز قرار داد.

بر اساس گزارش پلیس این جنایت کار بی رحم که به عنوان یک پیشخدمت در یک رستوران ساحلی کار می کرد به خانم “چریل مدیون” 21 ساله که به عنوان یک توریست از “انگلیس” به “مراکش” رفته بود و پس از صرف شام آقای “فادل” خواسته او را تا آپارتمانش همراهی کند ولی قربانی را با تهدید چاقو به نزدیک ساحل برده و به او تجاوز کرد و سپس برای از بین بردن شواهد قربانی را با ضربات چاقو از ناحیه گردن و کمر مورد اصابت قرار داده و قصد کشتن او را داشته و سپس از محل جنایت گریخت.

پلیس در ادامه افزود: این قربانی که غرق در خون بود به سختی توانسته خود را به جاده برساند و به کمک مردم به بیمارستان برده شد.

دکتر او در گزارش خود گفت: نجات “چریل” یک معجزه است.

سپس این قربانی در تلاشی که برای یافتن جنایتکار 5 سال به طول انجامید سرانجام با بررسی DNA  موجود بر روی ته سیگار استعمال شده توسط جنایتکار پلیس او را دستگیر شد.

در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد که “فدال” در سال 2010 نیز به یک توریست “انگلیسی” دیگر حمله و تجاوز کرده است.

گفتنی است، او که اعتیاد به کوکائین دارد در دادگاهی که برگزار شد به 23 سال حبس محکوم شده است.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

منبع:

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید